Sarı sitede dolandırıldım

osman_kilic

Yoctopat
Daha fazla  
Bu sabah başka bir şehirden ekran kartı alacaktım. Ona kargo şubesinde fotoğraf atınca parayı yollayacağımı söyledim. Satıcı bana kargo şubesinde poşeti elinde tutarak fotoğraf attı ben ona parayı havale yapınca (300 TL) WhatsApp konuşmalarında kendi mesajlarını silip engelledi. İlanı da anında kaldırmış. Başka numaralardan aradım ve mesaj attım hepsini engelledi. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Polise gitmeyi düşünüyorum gitsem yardımcı olurlar mı ?

Bu sabah başka bir şehirden ekran kartı alacaktım. Ona kargo şubesinde fotoğraf atınca parayı yollayacağımı söyledim. Satıcı bana kargo şubesinde poşeti elinde tutarak fotoğraf attı ben ona parayı havale yapınca (300 TL) WhatsApp konuşmalarında kendi mesajlarını silip engelledi. İlanı da anında kaldırmış. Başka numaralardan aradım ve mesaj attım hepsini engelledi. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Size IBAN attimi

Merhaba ,
Ürün ticaretinde elinde gerekli whatsapp konuşmaları görüntüsü mevcut ise savcılığa giderek görüntülerle bir dilekçe oluşturun. Dolandırıcı telefon numarası vs. ekleyin. 2 hafta içerisinde dolandırıcı , ikametindeki karakoldan aranır ve ifadesi alınır. Bu esnada zaten şikayetini çekmen için sana dönüş yapacaktır (Yalvarma vs.) . Bu işlemden sonra sen karşı taraftan mental huzursuzluktan dolayı daha yüksek meblağda ücret talep edebilirsin. Eminim geri çevirmeyecektir.

Geri
Yukarı