Sarı sitede dolandırıldım

Papara’dan Papara‘ya veya Papara’dan herhangi bir bankaya ait olan hesaba para transferi yapılabiliyor. Sadece siz para yüklerken hesabın sizin adınıza olması gerekli.
Tamam işte, atladığım bir yer mi var anlamadım. Konu sahibi başkasının Papara hesabına kendi bankasından havale/EFT geçmiş. Bu durumda gönderdiği paranın kendisine geri dönmesi gerekmez mi?

Tamam işte, atladığım bir yer mi var anlamadım. Konu sahibi başkasının Papara hesabına kendi bankasından havale/EFT geçmiş. Bu durumda gönderdiği paranın kendisine geri dönmesi gerekmez mi?
dönmedi

up

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoyu atıp tekrar engellemiş

Son düzenleme:
Başkasının Papara hesabına, kendi banka hesabından gönderdiyse o para 24 saat içerisinde genelde geri dönmekte. Eğer dönmez ise Papara'ya dekontla birlikte mail atarsa kesinlikle geri gelir.

Geri
Yukarı