SATA USB dönüştürücü önerisi

Bütçe
150 TL
Daha fazla  
Geçenlerde yeni laptopa geçtim ama bu laptopta SATA portu yok. Eski bilgisayardaki hard diskin bilgilerini geri almak için bir SATA dönüştürücü arıyorum. Mümkün olduğunca ucuz olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD 2.5 inç ise HDD kutusu almak daha uygun olacaktır. Ben bunu kullanıyorum. Yeri geliyor 2.5 inç HDD yeri geliyor SATA SSD ile kullanıyorum. Kutuyu açıp içini değiştirmesi çok pratik.

Elinde hem 3.5 inç hemde 2.5 inç disk varsa, 3.5 inç diski çalıştırabilmek için güç adaptörlü modellerden alman gerek. İkinci el olarak bu modeli almıştım.

2.5 inç hocam. Disk zaten hırpalanmış olduğu için bozulma ihtimaline karşı kaliteli bir ürün arıyorum. Kaliteli ve ucuz HDD kutusu önerebilir misiniz?
HDD 2.5 inç ise HDD kutusu almak daha uygun olacaktır. Ben bunu kullanıyorum. Yeri geliyor 2.5 inç HDD yeri geliyor SATA SSD ile kullanıyorum. Kutuyu açıp içini değiştirmesi çok pratik.

Elinde hem 3.5 inç hemde 2.5 inç disk varsa, 3.5 inç diski çalıştırabilmek için güç adaptörlü modellerden alman gerek. İkinci el olarak bu modeli almıştım.

Şeffaf sevmiyorum ama fiyat olarak uygun USB 3.0 kutulardan biri. Alfais markasının m.2 dönüştürücü ürünlerini kullanıyorum. Sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı