Sea of Thieves vb. için sistem önerisi

KShieda

Hectopat
Yer
Ümraniye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yıllar önceden almış olduğum GTX1060'lı Excalibur G860 laptopumla artık adamakıllı oyun oynayamıyorum, yeni masaüstü bir sistem yapmak istiyorum.
Sea of Thieves'i mümkünse 144Hz orta ayarlarda oynamak benim için yeterli olacaktır, bütçeyi belirtemeyeceğim çünkü güncel parça fiyatları hakkında ne yazık ki pek bir bilgim yok.

Monitör ve diğer ekipmanlara ihtiyacım yok, onlara şu anda sahibim. Sadece kasa toplamam gerekli.

Ayrıca, 2. el alacak olursam neye dikkat etmem gerekir? Bir bilgisayarda mining yapılıp yapılmadığı vb. tarzında konularda almadan önce nasıl bir test yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar,

Yıllar önceden almış olduğum GTX1060'lı Excalibur G860 laptopumla artık adamakıllı oyun oynayamıyorum, yeni masaüstü bir sistem yapmak istiyorum.
Sea of Thieves'i mümkünse 144Hz orta ayarlarda oynamak benim için yeterli olacaktır, bütçeyi belirtemeyeceğim çünkü güncel parça fiyatları hakkında ne yazık ki pek bir bilgim yok.

Monitör ve diğer ekipmanlara ihtiyacım yok, onlara şu anda sahibim. Sadece kasa toplamam gerekli.

Ayrıca, 2. el alacak olursam neye dikkat etmem gerekir? Bir bilgisayarda mining yapılıp yapılmadığı vb. tarzında konularda almadan önce nasıl bir test yapabilirim?

Bu sistem yeterli gelir,

Bu sistemi 5600 yapıp ve 1TB Harddisk ekleyerek almayı düşünüyordum, ama aşağıdaki sistemle karşılaştım. İncelediğim kadarıyla, 3060 performansı genel olarak 6600'den daha iyi.

Sizce bunu almak daha mı sağlıklı olur? Bunda fiyat dolayısıyla herhangi bir yükseltme yapamam.

Bu sistemi 5600 yapıp ve 1TB hard disk ekleyerek almayı düşünüyordum, ama aşağıdaki sistemle karşılaştım. İncelediğim kadarıyla, 3060 performansı genel olarak 6600'den daha iyi.

Sizce bunu almak daha mı sağlıklı olur? Bunda fiyat dolayısıyla herhangi bir yükseltme yapamam.

3060 alın bence. İşlemcisı de 5500'den çok daha ıyı.

3060'lı sistemde 1080p oynamak herhangi bir darboğaz yapmaz dimi?

Bu monitörü almayı düşünüyorum, ek olarak eski bilgisayarımdan kalacak bir 75hz monitör var, onuda 2. monitör olarak kullanacağım.
G3 monitör alınmaz. 3060 alacağınıza çok azcık daha fark verin 4060 alın. Zaten işlemci pek iyi sayılmaz o sistemde. Monitör dahil verebileceğiniz en yüksek rakam nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı