Ses kartı nereye takılır?

SB1570 daha iyi kesinlinle önerdiğimi al. Ek güç kablosu takılmıyor. Kasanın önünden gelen HD Audio kablosu anakartında takılı, o ucu anakarttan söküp ses kartına takacaksın, zaten kabak gibi takacağın yer ortada, yapamayacağın bir şey yok.

SB1570 daha iyi kesinlinle önerdiğimi al. Ek güç kablosu takılmıyor. Kasanın önünden gelen HD Audio kablosu anakartında takılı, o ucu anakarttan söküp ses kartına takacaksın, zaten kabak gibi takacağın yer ortada, yapamayacağın bir şey yok.
Anladım hocam anakarta baktımda HD AUDIO kablosu sanırım POWER LED, RESET SWİTCH gibi kabloların olduğu yerde mi? Başka göremedim çünkü nereye bağladığımı hatırlamıyorum tam bahsettiğim yerde diye düşünüyorum.

Sipariş geçtiğin linki paylaşır mısın? Doğru ürünü sipariş verdiğinden emin olayım!

Doğru. (y)

Bir an 20-30 liranın hesabını yapıp daha ucuz diye ve "Asus" kelimesi var diye ötekini alacaksın sandım.

Keşke buradan alsaydın indirim varmış.

Creative Ses Kartı

Webdenal başka zaman ilk tercihin olsun.

Hepsiburada gönderir 3 günde, Webdenal gönderir 1 günde. Hiç aldığım bir ürün 2. güne aksamadı. Genel olarak Teknobiyotik ve Webdenal'dan memnun kaldım. Teknobiyotik bile bazen gecikmeli gönderiyor.

@Murat5038 SB1570 N11 ve Hepsiburada da birden fazla linkte farklı fiyatlarda satılıyor, açıklaması var mı?

@mar00n Sen alacaktım dediğin Logitech ses sisteminin ve başka herhangi bir sistem aklında varsa onların linkini at, bende aralarından seçeyim. Markaya bağlı kalmaya gerek yok, benzer fiyatlarda hangisi iyi ise o alınır.

Kulaklık haricinde öneri yaparım, kulaklığa merakım sıfır olduğu için en uygun mükemmel seçenekleri sunamam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı