Sevdiğim kıza açıldım

Erkenden haber verebilir belki ama sanırım vermeyecek. Beklemede kal.

Öyle yapmaktan başka çarem yok maalesef. İyi haber olsun da ben beklemeye razıyım.

Öyle yapmaktan başka çarem yok maalesef. İyi haber olsun da ben beklemeye razıyı

Erkenden haber verebilir belki ama sanırım vermeyecek. Beklemede kal.
Ama içimde kötü bir his var.İyi olacağını pek sanmıyorum.

Boşa bekleme nextle. Hayır diyeceği kesin sevse anında kabul ederdi. Kızın konuşmalarından (senin anlattığın kadarıyla) biraz düşük iqlu kız olduğunu hissediyorum, kabul etse bile max 1-2 ay sürer.
Kesinlikle katılıyorum, harfiyen aynı yazacaktım.

Boşa bekleme Next'le. Hayır diyeceği kesin sevse anında kabul ederdi. Kızın konuşmalarından (senin anlattığın kadarıyla) biraz düşük iqlu kız olduğunu hissediyorum, kabul etse bile Max 1-2 ay sürer.

Keşke takmasam ama seviyorum. Hayır diyecek bende öyle düşünüyorum.

Boşa bekleme Next'le. Hayır diyeceği kesin sevse anında kabul ederdi. Kızın konuşmalarından (senin anlattığın kadarıyla) biraz düşük iqlu kız olduğunu hissediyorum, kabul etse bile Max 1-2 ay sürer.

Biraz da kız böyle işlerle hiç işi olmadığını söyledi. Bu söylediklerinin sebebi o olabilir.

Onun meali şu "başka erkek(ler)le işim var ama seninle işim yok". 1 aya kalmaz kolunda başka birisiyle görürsün.

Ama kimseyle konuşmadığına eminim. Tek benimle konuşuyor. Başkalarıyla konuşsaydı benimle konuşacağını sanmıyorum.Öyle birisi olduğunu düşünmüyorum. Kendisi konuşmak istemişti zaten.

Ama kimseyle konuşmadığına eminim. Tek benimle konuşuyor. Başkalarıyla konuşsaydı benimle konuşacağını sanmıyorum.Öyle birisi olduğunu düşünmüyorum. Kendisi konuşmak istemişti zaten.
Fazla masum ve tecrübesizsin. Dikkat et kızın egosunu tatmin edip kendini kullandırtma. 😀

Aynı hikayeyi günde 5 kere okuyorum erkeklersoruyor kategorisinden, hepsinin sonu aynı.

Ama kimseyle konuşmadığına eminim. Tek benimle konuşuyor. Başkalarıyla konuşsaydı benimle konuşacağını sanmıyorum. Öyle birisi olduğunu düşünmüyorum. Kendisi konuşmak istemişti zaten.

Senin anlattığın kadarıyla çıkarım yaptım ve genele vurdum. Biraz daha açarsan konuyu iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı