Sevdiğim kıza açıldım

Seven uzatmaz kardeşim düşünüyorum diyenden kaç. Kız ya ben de senden hoşlanıyorum der ya da ilişki düşünmüyorum/senle alakalı değil gibi reddiye cümleleri kurar anlarsın ki hayır diyor. Yok hayır desem ne hissedersin yok şöyle mi seviyorsun ya bi' si diye cevap verebilir, azami hızla yeni sulara yelken açabilirsin.

Seven uzatmaz kardeşim düşünüyorum diyenden kaç. Kız ya ben de senden hoşlanıyorum der ya da ilişki düşünmüyorum/senle alakalı değil gibi reddiye cümleleri kurar anlarsın ki hayır diyor. Yok hayır desem ne hissedersin yok şöyle mi seviyorsun ya bi' si diye cevap verebilir, azami hızla yeni sulara yelken açabilirsin.

Hayır diyecek büyük ihtimalle zaten. Bir daha da kolay kolay bu işlere gireceğimi sanmıyorum.

Hayır diyecek büyük ihtimalle zaten. Bir daha da kolay kolay bu işlere gireceğimi sanmıyorum.
Kardeşim whatsapp'dan açılırsan böyle olur kızı çekeceksin karşına diyeceksin ki böyle böyle. O anda cevap verecek düşünecekse önünde düşünecek. Reddetsin veya kabul etsin önünde olması lazım. Mesaj ile ne ima ettiğini de anlayamazsın.

Kardeşim WhatsApp'dan açılırsan böyle olur kızı çekeceksin karşına diyeceksin ki böyle böyle. O anda cevap verecek düşünecekse önünde düşünecek. Reddetsin veya kabul etsin önünde olması lazım. Mesaj ile ne ima ettiğini de anlayamazsın.

Ben aslında dışarıda demeyi planlıyordum ama sorunca kendimi tutamadım. Artık dayanamıyordum.

Ben aslında dışarıda demeyi planlıyordum ama sorunca kendimi tutamadım. Artık dayanamıyordum.

Bende ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Ne yapılır hiç de bilmiyorum. İyice kötü tarafa yol aldı. Açıkçası tecrübesizim.

Bende ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Ne yapılır hiç de bilmiyorum. İyice kötü tarafa yol aldı. Açıkçası tecrübesizim.

Beklemekten başka yapacağım hiçbir şey yok değil mi? Şu an aklım durdu.

Senin anlattığın kadarıyla çıkarım yaptım ve genele vurdum. Biraz daha açarsan konuyu iyi olabilir.

Ben biraz da dediklerine güvenmiştim. Okulda utangaçlıktan yanına gidemiyordum. Trip falan atıyordu. Bana değer vermiyorsun diyordu.

Son düzenleme:
İlgisini aldı çekildi köşesine, ilgi lazım olunca yazar.

Bende değer verdiğimi belli etmeye falan çalışıyordum.Küsmüştük yine kendisi yazdı.Ben bunlara güvendim.Belki de hata ettim.

İlgisini aldı çekildi köşesine, ilgi lazım olunca yazar.
Bu konularda hiç tecrübem yoktu.Bu ilk oluyor.Neyse artık daha dikkatli olmam gerekiyor.

Herkese teşekkür ederim.Benim için kötü birşey bile olsa dertleştik.

Son düzenleme:
Bende değer verdiğimi belli etmeye falan çalışıyordum.Küsmüştük yine kendisi yazdı.Ben bunlara güvendim.Belki de hata ettim.

Bu konularda hiç tecrübem yoktu.Bu ilk oluyor.Neyse artık daha dikkatli olmam gerekiyor.

Herkese teşekkür ederim.Benim için kötü birşey bile olsa dertleştik.
Hocam aklında bulunsun o yaşlarda gaza gelip kıza bildiğin her şeyi anlatma... Biz yaptık pişman olduk.

Hocam aklında bulunsun o yaşlarda gaza gelip kıza bildiğin her şeyi anlatma... Biz yaptık pişman olduk.

Teşekkür ederim hocam. İyi bayramlar.

Şimdi aklıma geldi. İki hafta önce hafta sonu kaşım açılmıştı. En yakın olduğum arkadaşlarım sormazken bu kız 2 gün boyunca kaşın nasıl oldu diye soruyordu sürekli.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. İyi bayramlar.

Şimdi aklıma geldi. İki hafta önce hafta sonu kaşım açılmıştı. En yakın olduğum arkadaşlarım sormazken bu kız 2 gün boyunca kaşın nasıl oldu diye soruyordu sürekli.
Hocam çok heveslenmeyin. O kıza ilk başta gereğinden fazla ilgi gösterip arkadaş olduysan artık olmaz ondan. Er2grul hocamın tavsiyelerine kulak ver. Bilakis bu konuda ondan uzmanı yok. Olası bir ilişkim için onun sayesinde temel attım.

Hocam çok heveslenmeyin. O kıza ilk başta gereğinden fazla ilgi gösterip arkadaş olduysan artık olmaz ondan. ER2grul hocamın tavsiyelerine kulak ver. Bilakis bu konuda ondan uzmanı yok. Olası bir ilişkim için onun sayesinde temel attım.

Hocam açıkçası ben pek ilgi göstermedim. Kendisi bundan şikayetçiydi. Ben ilgi gösterebildim mi bilmiyorum. Zaten artık umudum yok. Unutmaya çalışacağım. Tavsiyelerede kulak vereceğim.

Hocam açıkçası ben pek ilgi göstermedim. Kendisi bundan şikayetçiydi. Ben ilgi gösterebildim mi bilmiyorum. Zaten artık umudum yok. Unutmaya çalışacağım. Tavsiyelerede kulak vereceğim.

Artık yapacak bir şey de yok. Pazartesi kararını öğrenip ona göre davranacağım. Buraya kararının ne olduğunu yazarım istersen.

Geri
Yukarı