Sevdiğim kızla nasıl sevgili olabilirim?

Öncelikle yakın mısın? Kanka ayağına falan konuşabiliyor musun?
Yakınsan yakında sinemalarda açılacak, sinemaya gitmeyi teklif edebilirsin.
Ne olursa olsun adım adım ilerle direk seni seviyorum dersen refuse veya friendzone hatası alabilirsin.

Hocam yakınım. Kanka ayağına konuşamıyorum dediklerinizi yapacağım.(Hatalar mükemmel olmuş :D).

Yaşını 49 olarak girmişsin, ona göre konuşayım. :D 49 yaşına kadar durum buysa zaten bundan sonra kızlara değil, teyzelere bak amcacığım.

Hocam hiç gülesim yoktu :D.
Zaman geçirdikçe açılırsın bir de benim gibi aptallık yapıp seni seviyorum hep seni düşünüyorum vs. deme sonun hüsran olur yavaş yavaş ilerlet ağırdan al kıza çok düşkün olma seni elinde görürse çok süründürür.
Tamam hocam sizin hataya düşmeyim.

Hocam hiç gidip duygularını soylediniz mi ona karşı? Ya da gizliden. Belirttiniz mi yani hiç?

Hocam korkuyorum :(

Hocam yakınım. Kanka ayağına konuşamıyorum dediklerinizi yapacağım.(Hatalar mükemmel olmuş :D).

Hocam hiç gülesim yoktu :D.

Hocam korkuyorum :(
Tanımadığın bir erkekle vs. rahatça sohbet edebiliyor musun? "Kızlarla konuşamıyorum" diyenlerde ben bu problemi görüyorum genelde.

Hocam yakınım. Kanka ayağına konuşamıyorum dediklerinizi yapacağım.
Ana hedefin kızın senin yanında seninle vakit geçirirken mutlu hissettiğini enjekte etmek/inandırmak. Bunun yolları çok. Her sürümde her yol çalışmıyor. Karşıdakinin karakterini sen bildiği için, hangi yolu seçmek sana kalıyor. Hedeften şaşma.

Tanımadığın bir erkekle vs. rahatça sohbet edebiliyor musun? "Kızlarla konuşamıyorum" diyenlerde ben bu problemi görüyorum genelde.

Hocam arkadaşlarımla çok rahat konuşabiliyorum.

Ana hedefin kızın senin yanında seninle vakit geçirirken mutlu hissettiğini enjekte etmek/inandırmak. bunun yolları çok. Her sürümde her yol çalışmıyor. Karşıdakinin karakterini sen bildiği için, hangi yolu seçmek sana kalıyor. Hedeften şaşma.

Tamam hocam.

Aga ben de de çok var bu ya kız knkm oluyor sonra çıkma teklif falan etsem reddederse yüzüne utançtan bakamıyacakmışım gibi oluyorum :(
Kız olsam, birisi bana çıkma teklifi etse yüzüne bakmam açıkçası. Onu kovalamak isterim, çünkü kız olsam bana günde en az 50 tane erkek yazıyor olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı