Sevdiğim kızla nasıl sevgili olabilirim?

Tanımadığın bir erkekle vs. rahatça sohbet edebiliyor musun? "Kızlarla konuşamıyorum" diyenlerde ben bu problemi görüyorum genelde.

Dostum bende kızlarla konuşamam dışarda herhangi bir erkekle sohbet edecek konu olursa konuşurum utanmam ama şöyle bir durum var uzun uzun konuşmayı seven bir insan değilim.

Aynı okuldaysanız masasına bir adet "çukulata" bir adet kırmızı gül ve bir adet "seni seviyorum kartı" bırakıp hemen kaç. Kız böylece paranoyak olur. Hem de sevdiği birisi varsa belli olur. Aman dikkat diyeyim, ilkokulda bir köşeye geçip, (o zamanlar hava soğuk arka tarafı ısıtmak lazım) hoşlandığım kıza doğru artist bir bakış atıp göz kırpmıştım. Kız sen kim oluyorsunda bana göz kırpıyorsun deyip azarlamıştı.😀

Bir insanın nasıl biri olduğunu hareketlerinden konuşmasından çok rahat anlayabilirsin çok güzel vs. olunca kimse umursamıyor karakterini bence bir de hep yalan söyleriz ya dış güzellik değil iç güzellik önemli kocaman bir yalan genelde bunu kızlar söylüyor o tiplerin kafasına vurasım geliyor.

Geri
Yukarı