Sevgilim Instagram'da tanımadığı erkeklerle takipleşiyor

enesacarr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 aylık bir ilişkim var. O benim ailemle akrabalarımla tanıştı ben onun kardeşleriyle tanıştım, benimle evlenmek istediğini söylüyor. Bana olan sevgisini hissediyorum yani,

Instagram'da beni paylaşıyor ama yüzümün gözüktüğü fotoğrafları yakın arkadaşlara gözükmeyenleri herkese açık paylaşıyor. Onun dışında tanımadığı erkeklerle takipleştiğini fark ediyorum. 1 kaç kişiyi sordum fark etmediğini veya tanıdık zannetiğini söylüyor ve hemen çıkarıyor. Rahatsız olduğumu söylediğimde benim için önemli değil seninleyim diyor ama hala ara sıra yeni kişileri takip ettiğini görüyorum. Amacı nedir veya ne yapmalıyım? Tekrar tekrar bu konuyu gündeme getirmek istemiyorum.

Önemseme. Şu an tr şartlarında çoğu kız haklı olarak dedikodu veya ailesinin laf atabilme ihtimalinden dolayı sosyal medyada ilişkide olduğunu söylemiyor. Stalkerlik yaparak kızı kendinden sogutursun en rahatı hiç bakma sosyal medyasına sadece hikayelerine falan bak. Kız yine sineye çekmiş yaptığın gereksiz hareketi bulmuşsun böyle birini kaybetme.

Buna takılırsan kendini iyice aşağı çekmeye başlarsın, karşındaki kişi seni hem kaybetmekten korkmalı hem de seni çok sevmeli. Rahat ol, kendine güven. Hem sevgiline sevildiğini hissettir hem de hayatı istediğin gibi yaşa.

Onu hayatının merkezine koyup bir de üzerine kıskançlık krizi, baskılama falan yaparsan ilk seferde tolere edilebilir hatta kıskanıldığını bilmek güzel de gelir ama sürekli olursa seni zayıf ve acınası gösterir. Dozunda olacak.

@kino hocam bunun ana sebebi bütün gün sosyal medyasına bakması kim bakarsa baksın bu sorunu yaşamaya başlar bir yerden sonra doğru diyosunuz zaten de yapma öyle demekle olmuyor.

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Sorun paylaşması değil de hala yeni yeni erkeklerle takipleşiyor olması zaten

Son düzenleme:
@enesacarr takip ettiğinde samimiyet kurduğu anlamına mı geliyor? Ondan diyorum stalk yapmak bos iş diye kızın ayrılma niyeti varsa sabaha kadar takip et kisitla yine bir yolunu bulur.

Ve böyle bir niyeti varsa anlamanın yolu yine kızın davranışları. Sevgilisi olan çoğu kişi farklı cinsten birilerini ekliyor dümdüz istek atmış olabilir veya olmayabilir senin kısıtlamanın yine bir manası yok kızı soğutmak dışında.

@enesacarr takip ettiğinde samimiyet kurduğu anlamına mı geliyor? Ondan diyorum stalk yapmak bos iş diye kızın ayrılma niyeti varsa sabaha kadar takip et kisitla yine bir yolunu bulur.

Ve böyle bir niyeti varsa anlamanın yolu yine kızın davranışları. Sevgilisi olan çoğu kişi farklı cinsten birilerini ekliyor dümdüz istek atmış olabilir veya olmayabilir senin kısıtlamanın yine bir manası yok kızı soğutmak dışında.

Ben zaten herhangi birisyle konuştuğunu düşünmüyorum dediğinizi gibi yapacak olan her türlü yapar ama ben sevgilim varken tanımadığım bir kıza istek atmıyorum çünkü anlamsız bir şey ne gerek var konuşmayacağım bir insanı neden takip edeyim, bana o anlamsız geliyor tanımadığın bir insanı takip etmekteki amaç nedir? Bu kim diye sorduğum zaman tanıdık zannettim ondan takip ettim diyor insan kimi tanıyıp tanımadığını bilmez mi bu konuda yalan söylediğini düşünüyorum ve ne gariptir ki hiç kızları takip etmiyor hep erkek

Yeni konular

Geri
Yukarı