Sevgilim Instagram'da tanımadığı erkeklerle takipleşiyor

İntikam için sen de kızları takip et.

Yok ya ben kendimi o duruma sokmam gerek yok insan gibi konuşurum anlaşamazsak bitiririz zaten

Açtım konusunu dün gece sana çok defa rahatsız olduğumu söyledim, neden hala yapıyosun dedim sebebi yok gibisinden konuştu, bunu yapmaya devam edersen ve son takip ettiklerini çıkartmazsan benim mi onların mı daha kıymetli olduğunu göstermiş olursun dedim, sinirlendi iyice beni ve arkadaşlarımı çıkarttı sadece ben de instagramınla ve oradaki erkeklerle sana mutluluklar deyip ayrıldım.

Yok ya ben kendimi o duruma sokmam gerek yok insan gibi konuşurum anlaşamazsak bitiririz zaten

Açtım konusunu dün gece sana çok defa rahatsız olduğumu söyledim, neden hala yapıyosun dedim sebebi yok gibisinden konuştu, bunu yapmaya devam edersen ve son takip ettiklerini çıkartmazsan benim mi onların mı daha kıymetli olduğunu göstermiş olursun dedim, sinirlendi iyice beni ve arkadaşlarımı çıkarttı sadece ben de instagramınla ve oradaki erkeklerle sana mutluluklar deyip ayrıldım.

Sinirden yapmış olsaydı sadece beni çıkartırdı arkadaşlarımı ve akrabalarımı değil o yüzden zaten ayrılmak istediğini düşünüyorum, ayrıca bu konu hakkında asla ortak yol bulmaya çalışmadı ve ayrıldıktan sonra da asla bir adım atmadı, ciddi olduğuna beni bu kadar inandırıp, ailemle kendi isteğiyle tanışıp bu kadar kolay bir şekilde bitirmiş olmasını aklım almıyor, insanlar gerçekten garip, aslında gram değerimiz yokmuş demek ki.

Size ihtiyacım var dostlarım yorumlarınıza görüşlerinize

Bir şey daha söylemek istiyorum, ben normalde takip ettiklerine takılmıyordum, ama yanımdayken benimle olan DM ine girmesini istediğimde DM'den değil de aramaya ismimi yazıp oradan girdi bu beni çok şüpheye düşürdü, ayrıca şüpheye düşürecek çok fazla şey yaptı hadi bunları geçtim, saygı duysaydı veya sevseydi konu ne olursa olsun bir çözüm bulmaya çalışırdı diye düşünüyorum. Yaşım 24 bu arada.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Senden de bir yorum beklerim.

Son düzenleme:
@enesacarr doğru diyosun konuşmayı kesip kendine odaklan.

Ailenle tanışması illaki ilişki materyali olduğu anlamına gelmiyor her kız ilişki istiyor önemli olan onu hak ediyor mu etmiyor mu ona bak bu kız seni umursamadığı için hak etmiyor.

Aga vallahi çok zor ya 24 yaşımdayım ailemle kendi isteğiyle tanışıp o kadar evlilik hayalleri kuran, 1 ay sonra askere gideceğim askerden gelince ailemle tanış yaza nişan yapalım diyen ilk sevgilim ve böyle kolayca bitmesi her şeyin kafayı yiyeceğim, yazmamak için zor duruyorum.

Ailenle tanışması illaki ilişki materyali olduğu anlamına gelmiyor her kız ilişki istiyor önemli olan onu hak ediyor mu etmiyor mu ona bak bu kız seni umursamadığı için hak etmiyor.

Kesinlikle hak etmiyor. Ama gönül işte inandığın şeylerin yalanmış düşüncesi nasıl olabilir falan çıldırtıyor insanı.

@enesacarr yazmak kendini daha çok küçük düşürür kız kabul etse bile düşün şimdi diyelim ki çok büyük bir hata yapıp böyle bir kızla evlendin ileride çocuğun olsa hala böyle erkeklerle konuşmaya devam edebilir ne kadar mantıklı bu sence? Dediğim gibi unut ilk bir kaç ay zor geçer o sürede kendini spora verebilirsin yabancı dil falan ogrenebilirsin sonra zaten rahatlarsin.

@enesacarr doğru kız seçip secmemeyi bilmen gerekiyor bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyorsan.

@enesacarr yazmak kendini daha çok küçük düşürür kız kabul etse bile düşün şimdi diyelim ki çok büyük bir hata yapıp böyle bir kızla evlendin ileride çocuğun olsa hala böyle erkeklerle konuşmaya devam edebilir ne kadar mantıklı bu sence? Dediğim gibi unut ilk birkaç ay zor geçer o sürede kendini spora verebilirsin yabancı dil falan ogrenebilirsin sonra zaten rahatlarsin.

@enesacarr doğru kız seçip secmemeyi bilmen gerekiyor bir daha böyle bir şey yaşamak istemiyorsan.

Öyle tabii de, beni umursadığını beni sevdiğini hissettirdiği çok fazla olay da var, daha 2 gün önce askere gidince ne yapacağım ben deyip gözleri yaşardı bunlar çok garip geliyor neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamıyorum.

Ne kadar doğru olduğuna inansakta ne kadar inandırsalarda başta, sonradan gerçek yüzleri belli oluyor hep bilemiyorsun, başta yapmadıkları şeyleri yapmaya başlıyorlar.

@enesacarr zannetmiyorum. Sen goremiyosundur veya hızlı ilişki moduna geçiyorsundur. Genel olarak bir insanı düzgün tanımak için 3-4 ay gerekiyor. Hele bir de uzun ilişki istiyorum evlilik tarzında diyosan 6-8 ay olur bu süre en az. Sonrasında kızın tavırlarına bakarsın bu süre içinde ona göre ciddi ilişki yaparsın veya yol verir devam edersin. Bu arada öyle bir kız sadece sosyal medyadan arıza çıkartmaz muhtemelen görmek istediklerini görmüşsündur algıda seçicilik yapıp.

Kız çok yüksek ihtimalle iyi manipüle ediyor ama buna kanmaman gerekiyor. Böyle olmayan çok kadın var sende de belli sıkıntılar olduğu için böyle kızlar cekiyosundur.

@enesacarr zannetmiyorum. Sen goremiyosundur veya hızlı ilişki moduna geçiyorsundur. Genel olarak bir insanı düzgün tanımak için 3-4 ay gerekiyor. Hele bir de uzun ilişki istiyorum evlilik tarzında diyosan 6-8 ay olur bu süre en az. Sonrasında kızın tavırlarına bakarsın bu süre içinde ona göre ciddi ilişki yaparsın veya yol verir devam edersin. Bu arada öyle bir kız sadece sosyal medyadan arıza çıkartmaz muhtemelen görmek istediklerini görmüşsündur algıda seçicilik yapıp.

Kız çok yüksek ihtimalle iyi manipüle ediyor ama buna kanmaman gerekiyor. Böyle olmayan çok kadın var sende de belli sıkıntılar olduğu için böyle kızlar cekiyosundur.

Evet görmek istediğimi gördüm biraz diğer şeyleri takmadım.

Bende ki sıkıntı ne acaba ne olduğunu bulsam çözecemde.

@enesacarr en büyük sıkıntı 3 aylık tanıdığın yani doğru düzgün tanımadıgin bir kızla hemen ilişki hatta evlilik düşünmen dediğim gibi 6-8 ay ilişki yaparsın sonra iyi gidiyorsa ve yaşın 30'un üstünde ise evliliğe doğru gidersin.

Geri
Yukarı