Siber zorbalığa karşı ne yapılabilir?

cansu_cns

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir siteden biriyle kavga ettim. Kavga ettiğim kişi benim yaşlarımda(13).
Bu kişiyle saygı çerçevemi bozmadan tartışmaya girdim. Bana ben ondan bahsetmiyorum göreceksin vs gibi şeyler söyledi. O kişiyi tanımıyorum. Ayrıca bana hakaret etti. Siber zorbalığa uğruyorum. Korktum özür diledim. Bir şey yazmadı. Korkuyorum. Ne yapmalıyım? Bir şey yapabilir mi?

13 yaşında birisine, 13 yaşlarındaki siz tahminimce hiçbir şey yapamazsınız. O da size bir şey yapamaz. En fazla ailenize durumu anlatabilirsiniz.

Merhabalar. Bir siteden biriyle kavga ettim. Kavga ettiğim kişi benim yaşlarımda(13).
Bu kişiyle saygı çerçevemi bozmadan tartışmaya girdim. Bana ben ondan bahsetmiyorum göreceksin vs gibi şeyler söyledi. O kişiyi tanımıyorum. Ayrıca bana hakaret etti. Siber zorbalığa uğruyorum. Korktum özür diledim. Bir şey yazmadı. Korkuyorum. Ne yapmalıyım? Bir şey yapabilir mi?
Valorant CS:GO LoL gibi oyunlarda ne Anam kaldı ne bacım diyebilirim engelleme seçeneği bulunuyorsa kafanızı ağrıtmayın engelle gitsin kudurur durur klavye bebesi ezikler aklı başı düzgün olan adam millete küfür etmez.

Sende ona siber zorbalık yap 13 yaşında veledin tekisin de ayrıca ona 12 yaşında olduğunu söylettirebilirsen Discord hesabını banlatabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı