Oyundaki zorbalığa karşı ne yapılabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar hepinize merhaba. Hiç uzatmadan konuya gireceğim son zamanlarda bir velet bana sataşıp duruyor ilk önce alışveriş dönüşü "aç sesi aç aç" falan dedi bana bakarak annem var diye bir şey demedim 2 gün önce yine yüzüne bakıp saçma sapan konuştu yine bir şey demedim az önce de ne bakıyorsun LAN hayırdır falan çekti arkadaşları da güldü ve ben durumdan çok bıktım ve onlara özellikle de o velede iyi bir ders vermek istiyorum. Ne yapabilirim? Polise ihbar edip gözünü mü korkutsam diye düşünüyorum hiç çevremde yok sadece bir siyasi partiye üyeyim oradan bazı tanıdıklar var fakat ben mamak'tayım onlar altındağ'da. Kavgaya çağırırsam gelirler mi onu da bilmiyorum. Ne yapacağım, ben nasıl halledebilirim bu işi? 20 yaşındayım abisi yaşındaki birine yaptığı saygısızlığa bak şu an sinirden elim ayağım titriyor.
(Olay sokakta geçiyor oyunda değil site öyle çevirmiş.)

Kanka okuldada bana yaptılar vur kafasına bak ertesi gün ayaklarına kapanıp nasıl özür diliyor. Sen kim köpek gelip omuz atıyorsun bana LAN.

Kanka bunların arkası var bende yok silahla falan korkutmayi düşünüyorum ses tabancası alacağım.

Ona gerek yok abicim. Net bak. Geldi omuz attı 10. sınıfım 5'e gidiyor. Kapıda bir yakaladım veliler falan var orada, güvenlik ayıramadı sadece ensesini sıktım. Ertesi gün geldi abi özür dilerim affet dedi. Ne yapabileceğini göster sadece gereksiz harekete luzüm yok.

Ona gerek yok abicim. Net bak. Geldi omuz attı 10. sınıfım 5'e gidiyor. Kapıda bir yakaladım veliler falan var orada, güvenlik ayıramadı sadece ensesini sıktım. Ertesi gün geldi abi özür dilerim affet dedi. Ne yapabileceğini göster sadece gereksiz harekete luzüm yok.
Tmm knk deniyecez bakalım.
Sanal zorbayım eğilme...
Olay sanalda değil sokakta geçiyor site öyle çevirmiş.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Hiç uzatmadan konuya gireceğim son zamanlarda bir velet bana sataşıp duruyor ilk önce alışveriş dönüşü "aç sesi aç aç" falan dedi bana bakarak annem var diye bir şey demedim 2 gün önce yine yüzüne bakıp saçma sapan konuştu yine bir şey demedim az önce de ne bakıyorsun LAN hayırdır falan çekti arkadaşları da güldü ve ben durumdan çok bıktım ve onlara özellikle de o velede iyi bir ders vermek istiyorum. Ne yapabilirim? Polise ihbar edip gözünü mü korkutsam diye düşünüyorum hiç çevremde yok sadece bir siyasi partiye üyeyim oradan bazı tanıdıklar var fakat ben Mamak'tayım onlar Altındağ'da. Kavgaya çağırırsam gelirler mi onu da bilmiyorum. Ne yapacağım, ben nasıl halledebilirim bu işi? 20 yaşındayım abisi yaşındaki birine yaptığı saygısızlığa bak şu an sinirden elim ayağım titriyor.
(Olay sokakta geçiyor oyunda değil site öyle çevirmiş.)
Sana böyle artistlik yaptığında gideceksin yanına koyacaksın bir tane kafayı. Pat küt döv. Akıllansın çocuk. En nefret ettiğim kişiler.

Yüzüne değil, karnına bir tane geçirin. Çünkü yüzüne geçirirseniz yüzünde morluk oluşur, çevresindekiler görür, sıkıntı olur. Bakalım bir daha size laf edebiliyor mu.

Sana böyle artistlik yaptığında gideceksin yanına koyacaksın bir tane kafayı. Pat küt döv. Akıllansın çocuk. En nefret ettiğim kişiler.
Reis tek yumrukluk işi var sorun şu ki onun arkasında arkadaşları var benim arkamda kimsem yok toplu dalsalar hepsini indiremem anca cinnet geçirirsem indirebilirim.
Yüzüne değil, karnına bir tane geçirin. Çünkü yüzüne geçirirseniz yüzünde morluk oluşur, çevresindekiler görür, sıkıntı olur. Bakalım bir daha size laf edebiliyor mu.
Valla aklımdan geçiyor aslında karna bi tekme çaksam felç olur eski kickbokscu olduğum için bazı taktikler biliyorum da işte tek gezmemek lazım. Bunların çevresi var.

Reis tek yumrukluk işi var sorun şu ki onun arkasında arkadaşları var benim arkamda kimsem yok toplu dalsalar hepsini indiremem anca cinnet geçirirsem indirebilirim.

Valla aklımdan geçiyor aslında karna bi tekme çaksam felç olur eski kickbokscu olduğum için bazı taktikler biliyorum da işte tek gezmemek lazım. Bunların çevresi var.
Reis, Kickboxcuysan art arda yumruklarla birkaç tanesini rahat indirirsin. Yanındaki çocuklar bunu görürse korkarlar diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı