Sigara nasıl bırakılır?

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Merhaba, sigarayı bir anda kestim. Saat dün dörtten beri sadece bir dal içtim, normalde bir paket içmiştim şimdiye. Üzerimde aşırı bir sersemlik var, nasıl toparlanabilirim? Sigarayı bir anda kesmek mi daha etkilidir, kademeli bırakmak mı?

Merhaba, sigarayı bir anda kestim. Saat dün dörtten beri sadece bir dal içtim, normalde bir paket içmiştim şimdiye. Üzerimde aşırı bir sersemlik var, nasıl toparlanabilirim? Sigarayı bir anda kesmek mi daha etkilidir, kademeli bırakmak mı?

Kademeli bırakmak daha zor vesvese olur. En mantıklısı Full kesmek. Canınız ne zaman boş olsa çekecektir. İlk günler vesveseyle 1v1. hocam tavsiyem sigarayla ilgili hiçbir ürünü yanınızda bulundurmayın.

Slim sigaralara geçip nikotin oranını azaltarak kademeli şekilde kullanımınızı azaltın. Vücudun nikotin toleransının düşmesi lazım önce. Bir anda bırakırsanız 1 hafta kendinize gelemezsiniz. He en iyi sonuç veren yol da 1 haftalığına hiçbir şekilde sigaraya ulaşamayacağınız bir yere (kamp mesela) gidip (veya kendinizi bıraktırıp) orda kalmak. Seve seve bırakırsınız. Şimdi yazınca mantıklı geldi bayağı, denenir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı