Sinerji gen.tr Güvenilir Midir?

adil mert

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'dan topladığım pc 2600 iken Sinerji.gen.tr 2200 Tl idi. Bu kadar ucuz fakat güvenilir midir sinerji gen.tr?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişi bilgisayar toplayacağını zaman veya sistem önereceği zaman buradan alışverişini yapıyor. Ben de güvenemiyorum, kutudan hıyar çıkacağı ne malum?

Daha önce çok alışverişimiz oldu kuzenimle. Sadece bir kere saçma bir olay yaşadık, GTX 970 almıştık sorunlu olduğunu düşünüp geri yolladık. Ellerinde başka olmadığı için bize GTX 770 yolladılar. Haber dahi verilmedi, tabi biz o parçayı geri gönderip yeni bir GTX 970 istedik ve yolladılar. Diğer alışverişlerde hiç bir sıkıntı olmadı.

Alışveriş yapmadan önce arayın görüşün, gerekirse iletişimde yazan adrese kadar gidin. Detaylı bilgiyi aldıktan sonra alışveriş yapın. Şahsen bende öyle yapacağım.

Daha 4 gün önce 2600 liralık alışveriş yaptım. 2 gün önce elime sorunsuz ulaştı. Her şey tam şimdilik, daha kutuları açmadım 2 gündür duruyor ama içinde hıyar olmadığına eminim 5 parça aldım, Vatan Bilgisayar'dan yaklaşık 300-350 lira daha uyguna gelmiş oldu. Herkese tavsiye ederim, istisnalar elbette olabilir, almadan önce en az 5 6 kere müşteri hizmetlerini aradım. Parça sorunlu çıkarsa ne yapacağımdan tut, kargo bilgilerine kadar her türlü ince detayları sorup öğrendim. Ve alışverişimi gerçekleştirdim sorunsuz şekilde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı