Sinerji gen.tr Güvenilir Midir?

@MchtSbrl95 @hasan fehmi Oyun testlerinizi ve sistem incelemelerinizi bekleriz. :)
Tabi neden olmasın. Sistemi toplamamda Technopat ailesinin çok yardımı oldu. :) Ama daha önce i5 4690 ve MSI GTX 970 tabanlı bir sistemle inceleme yapılmamışsa elimden geldiğince yapmaya çalışırım testleri. :) Kendim kasayı toplayamadığım için (daha önce hiç parçaları birleştirmedim) elimde kalmasın diye daha kutularını bile açmadım. :) Köşede krallar gibi duruyorlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart H81M-Plus aldım. Overclock ile işim olmayacağı için bu anakartı tercih ettim. Daha doğrusu daha iyi bir işlemci alabilmek için.

Anakart H81M-Plus aldım. Overclock ile işim olmayacağı için bu anakartı tercih ettim. Daha doğrusu daha iyi bir işlemci alabilmek için.
Sistemi toplayıp, konu açmanı bekleyeceğim. 1-2 haftaya i5 4590K ve GTX 970'li bir sistem kuracağım da anakartta kafam karıstı, sende stabil çalışırsa i5 4590K'da sorun yaşamam herhalde değil mi?

Ben parçalarımı kendim birleştirdim. Güç kaynağım daha gelmediği için 220w güç kaynağı ile i5 4460 ve GTX970 çalıştırıyorum şu an:D. Oyun testleri yapamam ne yazık ki. Sınav haftalarım başladı. Cerrahi, dahiliye gibi baş belası dersler var:mad:. Ama fırsat bulabilirsem yeni bir konu açarım.

Bence gayet güvenilir bir site sadecenotebook.com'un bilgisayar parçaları da satan uzantısı. Ekran kartı aldım buradan ve ertesi gün elime ulaştı. Herhangi bir sıkıntısı yok şimdilik.

Sistemi toplayıp, konu açmanı bekleyeceğim. 1-2 haftaya i5 4590K ve GTX 970'li bir sistem kuracağım da anakartta kafam karıstı, sende stabil çalışırsa i5 4590K'da sorun yaşamam herhalde değil mi?
Hocam I5 4590K işlemci alacaksanız benim kullandığım anakartı almazsanız daha yararlı olur. Zira H81M-Plus anakartta maalesef Overclock imkanı yok. Ki bence 4590K gibi bir işlemci için 300-400 lira arası bir parayı gözden çıkarmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Dediğim gibi, ben Overclock ile işim olmayacağı için bu anakartı tercih ettim.
Ek olarak, inşallah parçaları birleştirince konuyu da açarım. Hala garip şekilde duruyor parçalar. :(

Daha 4 gün önce 2600 liralık alışveriş yaptım. 2 gün önce elime sorunsuz ulaştı. Her şey tam şimdilik, daha kutuları açmadım 2 gündür duruyor ama içinde hıyar olmadığına eminim 5 parça aldım, Vatan Bilgisayar'dan yaklaşık 300-350 lira daha uyguna gelmiş oldu. Herkese tavsiye ederim, istisnalar elbette olabilir, almadan önce en az 5 6 kere müşteri hizmetlerini aradım. Parça sorunlu çıkarsa ne yapacağımdan tut, kargo bilgilerine kadar her türlü ince detayları sorup öğrendim. Ve alışverişimi gerçekleştirdim sorunsuz şekilde.
Müşteri hizmetleri numarası nedir?

ASUS Z97-K önerimdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı