Sistem "güncelleştirmeler devam ediyor lütfen bilgisayarınızı açık tutun" ekranında kaldı

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Arkadaşlar bilgisayarımı yeniden başlattım ve güncelleme ekranı dakikalardır burada ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 20230115_002043.jpg
    20230115_002043.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 466
Arkadaşlar bilgisayarımı yeniden başlattım ve güncelleme ekranı dakikalardır burada ne yapmalıyım?

Kaç dakika oldu? Bence bekleyin. Bir sürü güncelleştirme varsa ya da format atıldıktan sonra güncelleştirme yapıldıysa uzun sürmesi normal olabilir. Buna bağlı olarak Windows HDD'ye kuruluysa uzun sürmesi bir tık daha normal. SSD ise bu ekranın çok kısa süreceği anlamına gelmiyor yine güncellemenin büyüklüğüne bağlı biraz.

Ne zamandır bekliyorsun
Yaklaşık 25 dakikadır .
Kaç dakika oldu? Bence bekleyin. Bir sürü güncelleştirme varsa ya da format atıldıktan sonra güncelleştirme yapıldıysa uzun sürmesi normal olabilir. Buna bağlı olarak Windows HDD'ye kuruluysa uzun sürmesi bir tık daha normal. SSD ise bu ekranın çok kısa süreceği anlamına gelmiyor yine güncellemenin büyüklüğüne bağlı biraz.
Ssd ye kurulu hocam yeni güncelleme ile oldu .
Uzun sürebiliyor biraz daha bekleyin.
Bekliyorum .

Bilgisayarı dosyaları koruyarak yeniden başlattıktan sonra gelen güncelleştirmeleri, galiba 23H2 idi, 45 dk 1 saat gibi bir sürede yaptı. Tüm süre boyunca ekteki fotoğraf ile aynı şekilde kaldı. Bekleyiniz efendim!

Bilgisayarı dosyaları koruyarak yeniden başlattıktan sonra gelen güncelleştirmeleri, galiba 23H2 idi, 45 dk 1 saat gibi bir sürede yaptı. Tüm süre boyunca ekteki fotoğraf ile aynı şekilde kaldı. Bekleyiniz efendim!
Windows 11 i silip 10 a geçtikten sonra sistem uçtu resmen. Windows 11 de pek çok hata ve performans sorunu var. Microsoft sağolsun yıllardır yaptığı gibi bedava kullanıcıları kobay olarak kullanıyor. Bu sistem henüz stabil değil. Disk performans kayıpları, bios geçiş zorlanmaları, parmak izi okumama sorunları, mavi ekran hataları... Erteleyin...

Yeni konular

Geri
Yukarı