Sistem Toplama Konuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tolga Yıldız

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle böylesine düzeyli, karşılıklı saygı ve anlayışın hakim olduğu bir forum sunulabildiği için yöneticilere teşekkürü borç bilirim. Forumu düzenli takip etmeye çalışan biri olarak görüyorumki forum kirliliği gitgide artmakta ve bazen bizlerde buna alet olmaktayız. Yönetim her ne kadar elinden geleni yapsa da bizlerinden yapması gerekenler olduğunu düşünüyorum. Sizlerden nacizane isteğim vaktimizi gerçekten ne istediğini bilen, hayalperest olmayan arkadaşlara yardım etmek için kullanalım. Bazı konular varki bariz şekilde işsizlikten, can sıkıntısından vb. sebeplerden açılıyor bilhassa sistem toplama konuları. Lüten hayali sistem olduğunu düşündüğünüz konulara "hayali sistem" demek için dahi yorum atmayınız. Bu şekilde bu arkadaşların artık bu tür gereksiz işlere başvurmamasını sağlayabileceğimizi düşünüyorum. Kimseyi kırmak gibi bir niyetim olmadığından var olan bir konunun altında görüşlerimi bildirmek istemedim ama lütfen vazgeçsinler. Saygılarımla, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu tür başlıklardaki mesajlara bakıyorum, eğer çelişkili ya da gerçekçi olmayan bir şeyler gözlemlediysem cevap yazmıyorum. Özellikle 2000 sonrası doğmuş olan üyeler bunu çok fazla yapıyor.

Ben 2000 sonrası doğumluyum (2002) ve sadece 3-5 tane sistem toplama konusu açtım ve şu an o sistemi kullanıyorum. Ama cidden sistem toplama konuları gitgide artıyor.

Ben 2000 sonrası doğumluyum (2002) ve sadece 3-5 tane sistem toplama konusu açtım ve şu an o sistemi kullanıyorum. Ama cidden sistem toplama konuları gitgide artıyor.
1 tane PC toplamak için 3-5 konu açmak normal mi? Forum kirliliğinden başka bir şey değil.

Konuyu tartışmaya dökmeyelim. İnanılmaz hayaller kurup bu hayalin içine kendini koyup olmayan parçalardan sistem toplayıp olmayan sisteme ekran kartı tavsiyesi bile isteyebiliyorlar. En yakınımda bile bunlardan var. Yine de herkes aynı değildir. Güzel insanları tenzih ederim.

Neyse... Bu tür konuları "Rapor Et" butonu ile şikayet edebilirsiniz. Biz ilgileniyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı