Sistem Toplama Konularında Bütçe Belirtme Kuralı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer cezası var ise cezası bitince belirtmesi gerekiyor. İnsanlık hali unutabilir, cezası varken geri dönüş yapamayabilir. Ama bitince cevap vermesi lazım. Hem sistem toplama konusu açanlar hangi akılla bütçe belirtmiyorlar anlamıyorum. Kafamıza göre mi toplayalım?

Hocam çok basit. Belirtmez ise millet soracak zaten bütçeyi. Adam bütçeyi söylemez ise öneri de alamayacak. Mantık bu yani.
(y)

Net bütçe olmayabilir. Alacağı cevaplar için eksik bilgi vermişse konu sahibinin sorunu. Bir gün boyunca beklemek zorunda kalmamak için eksiksiz bilgi vermeye bakın.

İyi de, konu sahibi bunu unutuyor çoğu zaman, görüyorum bir gün sonra cevap geliyor yani. Net bütçe yoksa yaklaşık bütçe verilsin.

Arkadaşlar biliyorsunuz Sosyal'de sistem toplama konularında bir çok kullanıcı bütçe belirtmiyor. Biz de o yüzden ne önereceğimizi bilemiyor sormak zorunda kalıyoruz. Tamam bu konu önceden de açıldı ve 1 gün ceza yemesi fazla bulundu ama benim önerim nasıl birini rapor edince bize ettiğimiz raporun sonucu bildirim şeklinde geliyorsa aynısı konu açan kişiye yapılıp konuyu bütçe belirtip tekrar göndermesi söylenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı