Sistem Valorant oynarken kendi kendine Alt + Tab atıyor

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba. Bugün birden olmaya başladı, Valorant oynarken kendiliğinden alt + Tab atıyor, tekrar Valorant'a geçiyorum bir süre sonra tekrar atıyor. Arkada hiçbir uygulama açık değil. Neden oldu, nasıl çözerim?

Kısa devre olabilir ayriyeten klavye modelin nedir ?
Laptop klavyesi, Acer Nitro 5.

Bir de sanki normal Alt + Tab değil, kendim Alt + Tab atınca açık sekmeler gözüküyor, bunda direkt masaüstüne atıyor sanki, emin değilim ama.

Laptop klavyesi, Acer Nitro 5.

Bir de sanki normal Alt + Tab değil, kendim Alt + Tab atınca açık sekmeler gözüküyor, bunda direkt masaüstüne atıyor sanki, emin değilim ama.
Kısa süreli basarsan o sekmeler gözükmez direkt son açtığın pencereye atar arkada başka birşey yok ise masaüstüne atabilir ama bazı oyunlarda atmıyor acaba windows tuşuna basıyor olabilir mi ?

Kısa süreli basarsan o sekmeler gözükmez direkt son açtığın pencereye atar arkada başka birşey yok ise masaüstüne atabilir ama bazı oyunlarda atmıyor acaba windows tuşuna basıyor olabilir mi ?
Fc24 girince onda da atmıştı. Win tuşuna bassa Windows sekmesi de açılır alttan.

Oyundayken bildirimleri kapatır mısınız? Herhangi bir uygulama bildirim atıp alt tab atıyordur.
Rahatsız etmeyin açılıyor otomatik zaten, bir şey değiştirmedim ki pcde, eskisiyle aynı ama yeni olmaya başladı.

Geri
Yukarı