Sizce bu sene NBA şampiyonu kim olur?

Kim şampiyon olur?

• Cleveland Cavaliers

Oy: 3 16,7%
  • Golden State Warriors

Oy: 15 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .
Lebron kadar değil.
Bu yılladır süren bir tartışma. Curry mi Lebron mu ? Bana sorarsanız Curry'nin atışları Lebron'un atışlarından daha iyi fakat iyi basketbol oynamak atışlarının iyi olması demek değildir. Tabi ki de atışların önemi var fakat en önemlisi oyun kurucu olmak ve takımı sahada idare edebilmek. Curry bir oyun kurucu, atışları isabetli fakat Lebron kadar sahada takımı idare edemez. O yüzden bence de Lebron bu seneki kupayı en çok hak eden oyuncudur.

Aynen. Curry kim ya. Yalnızca bir okçu. LeBron'sa şövalye. Her yerde hemde.
İnsanların Curry'nin iyi bir oyuncu olduğunu söylediler. Haklılar da. Bu kadar iltifatı duyunca Curry havalandı. Egosu tavan yaptı. Mesela bu seneki ilk final maçında Curry Lebron'a bir şeyler söylüyor, Lebron'a sataşıyordu. Oyunculuğundan dolayı birinin egosunun tavan yapması gerekiyor ise o kişi Lebron James olmalıdır. Gerek oyun kuruculuğu gerekte takım arkadaşlarını koruması olsun günümüzdeki Micheal Jordan'dır.

GSW alır. Tyronn Lue da gider ondan sonra. Ama haksız rekabet var bence ilk beşteki 4 kişi zaten Curry Green Thompson Durant. Karşı takımda sadece LeBron ve Love oynuyor.

GSW.

@Silinen üye Curry daha iyi bir şutör. Lebron ile karşılaştırılması mantıksız, pozisyon ve fizik farkı var aralarında. Lebron daha yönlü bir basketbolcu ve kesinlikle daha iyi bir oyuncu. Lebron karşılaştırma yapılacaksa Kobe Bryant ile kıyaslanır. Kobe Bryant bana göre daha büyük bssketbolcuydu, Lebron ama Kobe Bryant'a göre de biraz daha yönlü bir oyuncu. Yine de Kobe derim ben. Lebron'ı GSW takımında kıyaslanabilecek oyuncu Curry yerine Durant olabilir bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı