Stsl şampiyonu kim olur?

Güzel kardeşim. Fenerbahçe Antalya'yı yense bile Galatasaray'ı 2-1 yendiğinde şampiyon olmaya yetmiyor.
Sen 2-1 kazanıp şampiyon olur demişsin, bu skorla mümkün değil.
3-0, 4-1, 5-2 gibi skorlarla yenmesi lazım yani 3 fark yapması lazım. Deplasmanda 50 bin kişinin uğultusu içinde bunu yaparsa helal olsun zaten.
Kaldı ki bunların olması için GS'nin puan kaybetmesi şart. Yoksa fener derbide 6 tane de atsa sonucu değiştiremez.
Fener Antalya'ya 3 tane atar, GS yenilir, FB şampiyon olur. Sakin ol ve plana güven.

Hocam tavsiyem basketbol hem hızlı dönüyor top hem de daha heyecanlı.
Basketbol sevmiyorum maalesef. Oynaması bir nebze daha iyi ama izlemesi çok sıkıcı geliyor.
NP hocam. Haziran ayında ön elemeler falan olacak en azından yazın birkaç ayını az da olsa futbolla geçirebiliriz.
Hangi ön elemeler hocam? Benim bildiğim 10 Haziranda Şampiyonlar ligi finali var.

Basketbol sevmiyorum maalesef. Oynaması bir nebze daha iyi ama izlemesi çok sıkıcı geliyor.

Hangi ön elemeler hocam? Benim bildiğim 10 Haziranda Şampiyonlar ligi finali var sadece.
Lig şampiyonu üç tane ön eleme oynayacak ŞL için. Sonrasında play off var bide. Temmuz'un ortalarına kadar sürer muhtemelen

Galatasaray 30 Mayıs'da Ankara deplasmanında 3 puan alırsa ilan ediyor. Berabere biterse eğer işler değişir.
GS 1 puan, fb 1 puan alırsa GS şampiyon.
GS 1 puan, fb 3 puan alırsa olay arenadaki derbiye kalıyor ve fenerin yemeden 3 atması lazım.
Olur da son haftaya kalırsa ve fenerin yemeden 3 atması gerekirse bunu yapabilir mi?
Galatasaray şampiyon olacak gibi. Ankaragücü'ne kaybetmez gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı