Çözüldü SKYSTAR 2 TV Kartı mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bilisimler

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
maxresdefault.jpg

İyi akşamlar. Windows 10 kurdum sürücüler güncel. Fakat mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Skystar2 tv kartından kaynaklanıyormuş. Aygıtı tamamen kaldırdım. Sorun düzeldi. Güncel driverı indirip öyle denerim tabi bu kartın artık güncel driverı varsa.
Windows 10 da bende mavi ekran hatasından bıktım ne yaptımsa çözüm olmadı. Gigabyte A320M anakartım var bazıları BIOS'dan bahsetmiş ama ne yaptıklarını anlatmamışlar.

Eki Görüntüle 478525
İyi akşamlar. Windows 10 kurdum sürücüler güncel. Fakat mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Siz sorunu filan çözmemişiniz sadece mavi ekran hatasına sebep olan durumun mevcut TV kartından olduğunu anlamışınız zira yazının devamında driveri kaldırdım sorunu çözdüm demenizde bile sadece mavi ekran hatasının ilgili cihazdan kaynaklandığınızı fark edip driveri kaldırıp artık yeni driveri nereden bulursam diye de ekleme yapmanız sizdeki sorunun hala çözülmemiş olduğudur ama nedense konuya sorun çözüme kavuşturulmuş denmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı