Vozol 12000 vs Vozol 10000

• Konuyu başlatan Krain
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 11B

Krain

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Vozol 12000 için olumsuz yorumlarla karşılaştım şu şekildeydi: 12.000 olmasına rağmen çabuk bitiyor diye. Ancak 12'liklerin çakması üretilmedi diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Vozol 10'luklar ise piyasada bayağı çakmasının dolaştığı yönündeydi. Sizce hangisini tercih etmeliyim bu e sigara tarzı ürünlerde yeniyim yetkili bir abi varsa yardımcı olursa sevinirim. :)

Dostum bu seni ilgilendiren bir şey değil. Kişisel bir tercih meselesi 25 yaşındaki bir adama gelip içme deyince bırakacak değil. Ben sana gelip foruma girme desem sana ne dersin değil mi?

Merhaba, Vozol 12000 için olumsuz yorumlarla karşılaştım şu şekildeydi: 12.000 olmasına rağmen çabuk bitiyor diye. Ancak 12'liklerin çakması üretilmedi diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Vozol 10'luklar ise piyasada bayağı çakmasının dolaştığı yönündeydi. Sizce hangisini tercih etmeliyim bu e sigara tarzı ürünlerde yeniyim yetkili bir abi varsa yardımcı olursa sevinirim. :)
Çakması orijinalinden önce çıktı bile ekranlılardan bahsediyorsun dimi ? Zaten çıkmıştı onlar qr kodlu şekilde çıkardılar hepsini tabikide hepsi sahte. Çakmasıyla orijinalini yurtdışından bizzat vape shoplardan almadığınız sürece anlamanızın imkanı yok. QR kod dahil herşeyini yapıyorlar. en basiti başka kutuya koyarlar cihazı bitti. Ki qr kod en basit şeyi taklit konusunda. Ben olsam almışken 12k alırdım perakande fiyatı şuanda 450 civarlarında satıcılarda 12kların 10k ların 370-400 arası diye biliyorum.

Çok içen bir insan değil günde Max 20 defa çekiyorumdur şu an likit oranı %60 oranında kaldı değmez şarjı zaten çok hızlı bitiyor 10000'lık almak daha mantıklı bir ekran var diye 100 200 TL farka gerek yok bence.

Türkiye'de olanların %90ı çakma tütüncüye git al Allah'a şükür bıraktım çok kötü bir şey zor nefes alıyordum.

Çakması orijinalinden önce çıktı bile ekranlılardan bahsediyorsun değil mi? Zaten çıkmıştı onlar QR kodlu şekilde çıkardılar hepsini tabii ki de hepsi sahte. Çakmasıyla orijinalini yurt dışından bizzat vape shoplardan almadığınız sürece anlamanızın imkanı yok. QR kod dahil her şeyini yapıyorlar. En basiti başka kutuya koyarlar cihazı bitti. Ki QR kod en basit şeyi taklit konusunda. Ben olsam almışken 12K alırdım perakande fiyatı şu anda 450 civarlarında satıcılarda 12kların 10kların 370-400 arası diye biliyorum.

Hayda ulan bizim millete herhangi bir şey ver her şeyin üç kağıtını yapıyorlar. Garip bir memleketiz. Keşke bu zekamızı daha düzgün şeylere kullansak... Hocam peki bu 12'likler çabuk bitiyor gerçekten de 12'lik değil diyorlar çok mu fark var? Bir de aroma olarak hangisi önerirsin.

Hayda ulan bizim millete herhangi bir şey ver her şeyin üç kağıtını yapıyorlar. Garip bir memleketiz. Keşke bu zekamızı daha düzgün şeylere kullansak... Hocam peki bu 12'likler çabuk bitiyor gerçekten de 12'lik değil diyorlar çok mu fark var? Bir de aroma olarak hangisi önerirsin.

Bence aroma olarak watermelon ice var bende bayağı güzel.

12 likler de 12k lık değil 10k lıklarda 10k değil hocam zaten max dayanacağı 20 gün emin olun.
İçine likit dolduran tipler var yaptıkları saçmalık o zaman gitsinler pod alsınlar. Çakmaları rusyadan ve çinden geliyor hepsi. Ben olsam hangisi gerçekten ucuz ise onu alırım. Bu arada 10klıklar biraz daha yoğun ve sert aromaları 12k lıkların daha hafif ve akıyor gibi aroma. Tavsiyem ben mentollü ve ice aromalı bütün aromaları severim.

Yeni konular

Geri
Yukarı