Snopy Rampage SN-RW1 İncelemesi

Uygun Fiyatlı Titreşimli 7.1 Oyuncu Kulaklığı | Rampage SN-RW1

Titreşimli bas özelliği ve 7.1 sanal ses motoruyla dikkat çeken Snopy Rampage SN-RW1'in inceleme, yorumlarım ve mikrofon testi videosunu sizinle paylaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat: 180-200 arası. Piyasada rahatça bulunabiliyor.

Gayet kaliteli bir inceleme olmuş. Ancak Snopy ve Everest ürünlere güvenim artık yok denebilecek kadar az. Ürünleri ucuz olsun diye artık kullandıkları telin kalitesinden mi kısıyorlar napıyorlar aldıktan birkaç hafta içinde temassızlık vs. yapmaya başlıyor.

Gayet kaliteli bir inceleme olmuş. Ancak Snopy ve Everest ürünlere güvenim artık yok denebilecek kadar az. Ürünleri ucuz olsun diye artık kullandıkları telin kalitesinden mi kısıyorlar napıyorlar aldıktan birkaç hafta içinde temassızlık vs. yapmaya başlıyor.

Evet doğru bir zaman sonra temassızlık vs. gibi problemleri çıkabiliyor fakat 2 yıl garantiniz var. 2Yıl içerisinde bir problem olursa kulaklığınızın yenisini veriyorlar. Bir kulaklığın ömrü de zaten 2 yılı geçmez diye düşünüyorum.

Malzeme kalitesinden kısıyorlar, Everest markası bulabildiği en ucuz ve en kalitesiz malzemeleri kullanmaya çalışıyor, bu yüzdende fiyatı ucuz. Daha önce Snopy kulaklık aldım mikrofonu 1 hafta geçmeden bozuldu, iade ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı