Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Gaming Kulaklık İnceleme

Kulaklığı neredeyse 6 aydır kullanıyorum. Videodaki diğer arkadaş ise yaklaşık 1 senedir kullanıyor. Şu ana kadar hiç bir aksilik veya sorun yaşamadık. Bilhassa fiyatına göre kaç kaliteli bir kulaklık. 7.1 deneyimini bizlere sanla olarak sunuyor fakat sanal dediğine bakmayın. 170-230 TL arasında alınabilecek kulaklıklar arasın en iyisi diyebiliriz. (Daha iyileri tabii ki de vardır.) Lafı daha fazla uzatmadan videoyu aşağıya salıyorum. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
170-230 TL arasında alınabilecek kulaklıklar arasın en iyisi diyebiliriz. (Daha iyileri tabii ki de vardır.)
Bakın şu cümlenizde terslik var. En iyisi diyebiliriz diyorsunuz sonra daha iyileri de vardır diyorsunuz. Hangisini baz alalım şimdi?

Kalitesiz bir markanın hiçbir ürününü önermem şahsen. Keza bu modeli de zaten önermiyorum. Bu model de kalitesiz. Markanın diğer modellerine göre daha sıkıntısız olabilir ancak bu "kaliteli" olduğu anlamına gelmiyor. Mikrofonu çok iyi ancak. Yayın yapacak seviyede iyi. Ona lafım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın şu cümlenizde terslik var. En iyisi diyebiliriz diyorsunuz sonra daha iyileri de vardır diyorsunuz. Hangisini baz alalım şimdi?

Kalitesiz bir markanın hiçbir ürününü önermem şahsen. Keza bu modeli de zaten önermiyorum. Bu model de kalitesiz. Markanın diğer modellerine göre daha sıkıntısız olabilir ancak bu "kaliteli" olduğu anlamına gelmiyor. Mikrofonu çok iyi ancak. Yayın yapacak seviyede iyi. Ona lafım yok.
"diyebiliriz" yazdım. "En iyisidir" demedim. Bence sen cümleyi yanlış anladın. Baştan oku :)

MSI DS501 veya Cooler Master MasterPulse Bass FX tercih edilebilirdi. 7.1 yok o kulaklıklar da ama ses performansı gayet güzel.
Dediğim gibi yaklaşık 1 sene oldu ve bir sorun görmedi arkadaşım. Şuan memnun.

Daha iyileri tabii ki de vardır dediniz. Demek ki en iyisi diyemeyiz. Siz kendi içinizde çelişiyorsunuz anlatmak istediğim oydu.

Bu arada bu modeli snpoy veya rampage üretmiyor. Çinli bir firmaya ait. MSI DS502 ve SOMİC G941 buna en iyi örnek olur diye düşünüyorum :) Yazılım konusunda kullandığı yazılım arayüzü çok kolay ve basit. rahat bir şekilde ayarları yapabiliyorsunuz. MSI DS502 tasarımı biraz değiştirmiş.

Tamam zaten söylediğiniz modellerin hepsi fason üretimli modeller. Mesajlarıma bakın, kalkıp da hiçbirini burada kaliteli diye önermedim.

Bu arada bu modeli snpoy veya rampage üretmiyor. Çinli bir firmaya ait. MSI DS502 ve SOMİC G941 buna en iyi örnek olur diye düşünüyorum :) Yazılım konusunda kullandığı yazılım arayüzü çok kolay ve basit. rahat bir şekilde ayarları yapabiliyorsunuz. MSI DS502 tasarımı biraz değiştirmiş.
Zaten her şeyin temeli Çinliler de. Çoğu marka bu modellerin tasarımını ve performansını değiştirip, piyasaya sürüyor. Örnek olarak Snopy SN-R2'nin aynısı burda ; 750 3.5mm Gaming Stereo Headset -$6.12 Online Shopping| GearBest.com

Bu arada bence de Snopy kalitesiz bir marka, daha önceden Snopy-SN-R2 almıştım 20 TL ye, mikrofonu 3 gün içinde bozuldu. Sonra iade ettim, G230 aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı