Çözüldü Snopy V20 driver nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliymisim

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi Windows 10 için Snopy V20 driverı olan var mı? İnternete yazınca çıkıyor link ama indiriyorum kurulum yapmıyor W7 desteklediği için. Bilen varsa yardım edebilir mi?

Çözüm
Destekleyen oyundan kastın nedir? Ben hiç kurulum yapamıyorum yani direksiyonu ayarlama uyg olmadığı için oyunlarada tanımlayamıyorum hiçbir şekilde görünmüyor.

V5h Driver'ı dene temelde çok benzerler belki çalışır, ben bazen elindeki yazıcılara daha yeni modellerin sürücülerini yüklüyorum çözüm olarak.
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi Windows 10 için Snopy V20 driverı olan var mı? İnternete yazınca çıkıyor link ama indiriyorum kurulum yapmıyor W7 desteklediği için. Bilen varsa yardım edebilir mi?

Güncel bulamazsınız çok eski setler bende V19 olanları var 2 tane, destekleyen oyunlarda olduğu gibi kullanacaksınız.

Destekleyen oyundan kastın nedir? Ben hiç kurulum yapamıyorum yani direksiyonu ayarlama uyg olmadığı için oyunlarada tanımlayamıyorum hiçbir şekilde görünmüyor.

V5h Driver'ı dene temelde çok benzerler belki çalışır, ben bazen elindeki yazıcılara daha yeni modellerin sürücülerini yüklüyorum çözüm olarak.

Çözüm
Hocam yükledim masaüstüne de geldi direksiyon setini takıp deneyeceğim sağol

Hocam yükledim masaüstüne de geldi direksiyon setini takıp deneyeceğim sağol
Hocam yaptım direksiyonu algılıyor asetto Corsa oynayabiliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı