Snopy V5H Direksiyon Seti İncelemem

Evet arkadaşlar Snopy V5H direksiyon setini alalı 6-7 ay geçti bende arkadaşlar için yararlı olur incelemesini yaptım.

Direksiyon

Direksiyonda 20 kadar tuş var :D ve Ferrariler de olan el ile gaz ve fren yapma tuşları var, tuş dedim ama tuş gibi değil :D direksiyondaki malzeme çok iyi. Üstüne konulan şeye sabitlenebilir ve 2 tane kablo girişi var vites ve gaz fren için.

Vites ve El freni

İlk önce vites ile başlayacağım, vites geçişleri hassas ileri attığında ileri, geri olunca geri atıyor. El freni gerçek arabada olan el frenine çok benziyor.

Gaz ve Fren (Pedallar)

P
edallar oldukça iyi sabitlenebilir, bu versiyon otomatik vites olduğu için debriyaj yok.

Fotoğrafı:
WP_20140615_002.jpg

Arkadaşlar resimin boyutu büyük olduğu için bazı yerlerini sildim.

Ve titreşimi oldukça iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün hakkında bir kaç sorum olacak.
1. Pedallara ne kadar basılırsa oyunda o kadar mı algılıyor yoksa klavyedeki tuş gibi mi ?
2. Direksiyon dönüş açısı ne kadar resimle gösterirseniz sevinirim ?
3. Malzeme kalitesi nasıl ?
4. Direksiyon derimi kauçuk mu ?
5. Direksiyon ne kadar döndürülürse oyunda o kadar mı algılanıyor ?

Son düzenleme:
1. Pedallara ne kadar basılırsa oyunda o kadar mı algılıyor yoksa klavyedeki tuş gibi mi?
2. Direksiyon dönüş açısı ne kadar resimle gösterirseniz sevinirim?
Direksiyondaki 'Mode' tuşuna baslırsa hem direksiyon hemde pedallar bastığın kadar oyunlarda işlem yapıyor. Direksiyon arkasındaki el pedalları hariç geri kalan yerleri sağlam (kardeşim kırdı orasını:D), yapıldığı malzemeyi çözemedim ama eli çok rahat ettiriyor oyun oynarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direksiyondaki 'Mode' tuşuna baslırsa hem direksiyon hemde pedallar bastığın kadar oyunlarda işlem yapıyor. Direksiyon arkasındaki el pedalları hariç geri kalan yerleri sağlam (kardeşim kırdı orasını:D), yapıldığı malzemeyi çözemedim ama eli çok rahat ettiriyor oyun oynarken.
Direksiyon dönüş açısı ne kadar resimle gösterirseniz sevinirim ?

Benim bir arkadaşta vardı snopy direksiyon seti ölü bölgesi vardı bundada var mı ?

Direksiyon dönüş açısı ne kadar resimle gösterirseniz sevinirim ?

Benim bir arkadaşta vardı snopy direksiyon seti ölü bölgesi vardı bundada var mı ?
Açıklamalarda 180 derece döndüğü söyleniyor , yani direksiyon tamamen yana dönüyor. Matematik kurallarına göre aslında 90 derece dönmüş oluyor 180 olması için yüzünün aşağıya bakması gerekir.

1. Pedallara ne kadar basılırsa oyunda o kadar mı algılıyor yoksa klavyedeki tuş gibi mi ?
2. Direksiyon dönüş açısı ne kadar resimle gösterirseniz sevinirim ?

Sete sahip biri olarak ben cevaplamak isterim.

1. Fren ve gaz olarak iki pedal var. İkisine de ne kadar basarsanız o kadar algılar.
2. Direksiyon dönüş açısı sola 90 derece, sağa da 90 derece olmak üzere toplam 180 derece dönüş açısına sahip. Direksiyonu bıraktığınız anda da kendini ortalar.
3. Malzeme kalitesi genel olarak plastikten oluşmakta. Direksiyonda siyah yerler ise suni deri hissi veriyor.
4. Direksiyon kısmı suni deri ile kaplanmış.
5. Direksiyonda Snopy markasının altında büyük bir "MODE" tuşu var. Bu tuşa basarsanız "MODE" yazısının üstündeki led ışık yanar ve ne kadar çevirirseniz o kadar döner, led ışık yanmazsa yani mod kapalıysa klavyede nasıl sağ ve sola basıyorsanız aynı şekilde sert dönüşler yaparsınız.

iyi akşamlar bende aynı direksiyonu kullanmaktaydım ancak tüm oyunlarda araçlar sağa çekiyordu eurotruck2 de bu sorunu ölü bölge yaratarak çözdüm ancak diğer oyunlarda halledemeyince direksiyonu parçaladım ve sorunu çözdüm ancak içerisinde direksiyonu doğru konuma getiren yay açarken yerinden kaydı(çıkmadı sadece döndü) ve şimdi geri birleştirsemde direksiyon merkez konumuna dönmüyor internette ayrıntılı bir görselini bulamadım yardımcı olabilirmisiniz acaba. Teşekkür ederim

Evet arkadaşlar Snopy V5H direksiyon setini alalı 6-7 ay geçti bende arkadaşlar için yararlı olur incelemesini yaptım.

Direksiyon

Direksiyonda 20 kadar tuş var :D ve Ferrariler de olan el ile gaz ve fren yapma tuşları var, tuş dedim ama tuş gibi değil :D direksiyondaki malzeme çok iyi. Üstüne konulan şeye sabitlenebilir ve 2 tane kablo girişi var vites ve gaz fren için.

Vites ve El freni

İlk önce vites ile başlayacağım, vites geçişleri hassas ileri attığında ileri, geri olunca geri atıyor. El freni gerçek arabada olan el frenine çok benziyor.

Gaz ve Fren (Pedallar)

P
edallar oldukça iyi sabitlenebilir, bu versiyon otomatik vites olduğu için debriyaj yok.

Fotoğrafı:
Eki Görüntüle 6391

Arkadaşlar resimin boyutu büyük olduğu için bazı yerlerini sildim.

Ve titreşimi oldukça iyi.
Hocam direksiyonun hassasiyeti konusunda ufakta olsa hiç sıkıntı yaşıyor musunuz? Bir de mümkünse debriyajı olan iyi bir direksiyon seti önerebilir misiniz tabi aklınızda var ise.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı