SNR marjin ayarı yapılabilen modemlerde download hızından kısıp upload arttırabiliyor muyuz?

naivuz

Centipat
Daha fazla  
Marjin ayarı yapılabilen modemlerde download hızından kısıp upload arttırabiliyor muyuz? 50'ye 8 alıyordum ancak artik 5.5 uploaddan üstünü alamıyorum. Hep upload marjinim düşük gözüküyor. Dolayısıyla upload hızımdan kısıyor. Ne yapabilirim?

SNR marjı ayarlanabilen modem ilk defa duydum. Bir de ayarlanabiliyor ise aldığının aşağısına ayarlanabilir yani yükseltilemez. Ve download kısıp upload artırma gibi bir durum söz konusu değildir. Keşke öyle bir şey olsaydı.

SNR marjı ayarlanabilen modem ilk defa duydum. Bir de ayarlanabiliyor ise aldığının aşağısına ayarlanabilir yani yükseltilemez. Ve download kısıp upload artırma gibi bir durum söz konusu değildir. Keşke öyle bir şey olsaydı.
Snr marjin ayarli bir dürüm modem var ya hocam. Onlardan bahsediyorum. Mesela download marjinini 3/4 lere kadar çekip maksimum hiz alıyorlar. Ama bunu download da gördüm. Acaba upload da da var miydi diye soruyordum ben de

SNR marjin ayarli bir dürüm modem var ya hocam. Onlardan bahsediyorum. Mesela download marjinini 3/4'lere kadar çekip maksimum hiz alıyorlar. Ama bunu download da gördüm. Acaba upload da da var miydi diye soruyordum ben de

Dürüm modem ne oluyor? Ve SNR marjı ne kadar düşerse hat o kadar fazla kopar.

Hocam google da arastirabilirsiniz. Ben altyapinizi nereden bileyim de ona göre modem önerelim:d extra dsl kullanmistim memnun kalmadim iade ettim. Broadcom işlemcili modemlerde marjinlerim daha iyi gösteriyor diye...
Altyapıma göre modem öner demiyorum yahu. SNR margin değiştirilebilen modem modeli istedim sadece. Ve googleye yazdım alakasız sonuçlar verdi. O yüzden sizden istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı