Son 2 haftada LGS puanımı nasıl arttırılır?

Kerohn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba LGS öğrencisiyim ve 2 hafta sonra sınav var ve benim istedigim lise yuzde 3'luk dilimle sanırsam 450 küsur puanla alıyor ve ben yetersiz olduğumu düşünüyorum. Aldığım en yüksek puan 465 puandı ve şu an 440 puanım civarinda seyrediyor netlerimi nasıl arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba LGS öğrencisiyim ve 2 hafta sonra sınav var ve benim istedigim lise yuzde 3'luk dilimle sanırsam 450 küsur puanla alıyor ve ben yetersiz olduğumu düşünüyorum. Aldığım en yüksek puan 465 puandı ve şu an 440 puanım civarinda seyrediyor netlerimi nasıl arttırabilirim?

Şimdi denemeni yapıyorsun hepsinin olduğu yanlış olan konuları alıyorsun halledene kadar cozuyorsun.

Bende girdim hiçbir şey yok Anadolu'da ben Anadolu'da okudum sağlık meskete okudum en iyisi MESEM'e geçmek.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı