Son günlerde canınızı ne sıkıyor?

ludwig1301

Decapat
Son günlerde yaşanan mülteci sorunu, mağazaların Arapça veya başka dilde kataloglar yayınlaması, taciz videoları, türklere ev satılmaması, bir suriyelinin çıkıp "biz yokken hiçbir şey yapamıyordunuz" demesi gibi olaylar inanılmaz içimi kararttı. Ben gerçekten çok sıkıldım artık bu olaylardan. Günlerdir iç çekip herkesin 3 maymunu oynamasını izliyorum. Sesini çıkarmak isteyenlere, yanlış şeylerin olduğunu söylemek isteyenlere de "ırkçı" etiketi takıyorlar. Size soruyorum dostlar ne olacak bizim hâlimiz? Ne yapacağız tek çıkış yolu yurt dışına kaçmak mı? Biz de güzel bir yaşamı hak etmiyor muyuz? İnsanların 400 dolar verip aldığı ekran kartına neden 10,000 lira veriyoruz? Neden yarısı boş cips paketine 10 lira veriyoruz? Neden dolar 14-15 lira olunca insanlar sokağa çıkmıyor da düşünce çıkıp kutlama yapıyor? Altta paylaştığım görseli de daha demin Twitter'da gördüm ve yine canım sıkıldı sizinle paylaşmak istedim. Sizlerin de yorum atmanızı ve içinizi dökmenizi istiyorum. Son günlerde canınızı ne sıkıyorsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220422_001322.jpg
    IMG_20220422_001322.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 151
Her şey domino taşı gibi birbirini etkiliyor. Ekonomi kötü olunca geçim derdi, gelecek kaygısı, umutsuzluk. Nasıl düzeleceğiz bilmiyorum cidden.

Looting III basıp deneyin bir de.
Düşürdüm geçen ama bana 2 tane lazım, birini uçmak için diğerini şimşek yağdırmak için kullanacağım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı