Son günlerde nasılsınız?

İdare ediyorum başkan. Sizleri sormalı? Yalnız, benim konu için bir arkadaşla iletişime geçecektiniz tez zamanda olumlu haberlerinizi bekliyorum.

Hocam benim de idare eder Allah'a şükür. Hocam ben sizin hesabınıza yazalı hemen hemen 1 hafta oluyor fakat galiba Instagram kullanmayı azalttınız.

Lise bittiğinden beri her gün birbirinden farksız hayattan eskisi kadar keyif almıyorum sürekli okul günlerini düşünüyorum.

Okul günlerini bende özlüyorum hocam fakat eski arkadaşlarınızla toplanıp aktivite yapmak anılarınızı canlandırabilir.

Yaşadığım büyük acıyı atlatmaya çalışıyorum. Bir de is güç işte, yuvarlanıp gidiyoruz.

Geçmiş olsun hocam.

Bazen herkesin yaşadığı sorunlarla karşılaşıyorum bazen de psikolojik sorunlarla. Yani inişli çıkışlı ilerliyor.

Maalesef hocam herkesin sınanış şekli farklı.

Biraz daha iyiyim önceye göre. Yüksek kaygı sorunumdan dolayı tedavi görüp ailemden destek görmeye başlamak iyi geliyor. Tabi uyku sorunu dışında, bugün saat 15:30'da uyandım.

Instagram üzerinden nedense bana ulaştığınızı hiç görmedim hocam. Anlık bir hata olmasın?

Hocam ciddi anlamda kusura bakmayın size yardımcı olurken bu Google hesabı ile ilgili 3-4 kişiye daha yardımcı oluyordum karıştırmışım Instagram adresinizi verebilir misiniz? Ciddi anlamda kusura bakmayın. Olmayabilir çünkü o kişilerde olmadı fakat sizde de deniyelim.

Biraz daha iyiyim önceye göre. Yüksek kaygı sorunumdan dolayı tedavi görüp ailemden destek görmeye başlamak iyi geliyor. Tabii uyku sorunu dışında, bugün saat 15:30'da uyandım.

Benim de uyku sorunlarım var hocamda bir türlü düzeltemiyorum.

Geri
Yukarı