Son yılların en iyi oyunları nelerdir?

2017'den itibaren bakarsak: NieR Automata, Divinity Original Sin 2, God of War, Red Read Redemption 2, Marvel's Spider-Man, Detroit: Become Human, Disco Elysium, Metro Exodus, Death Stranding, Sekiro: Shadows Die Twice, Control, DOOM Eternal, Hades, Half-life Alyx, The Last of Us 2, Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima ve Elden Ring sağlam oyunlar.

En iyi oyun olarak The Last of Us 2 ve Red Dead Redemption 2 arasında gidip geliyorum. Şu sıralar RDR 2 oynadığım için oyumu ondan yana kullanacağım sanırım.

Benim için RDR 2 ve Detroit Become Human başı çekiyor. Geri kalanlarına karar vermem zor çünkü çok fazla oyun var ve birçok oyunun iyi olduğu yerler var.

Bunu tek geçerim. PS exclusive hariç listenin kalanını oynadım fakat şunun olmuşluk hissini hiç biri veremedi. İstedikleri ödülleri alsınlar, onun yeri hep ayrı kalacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu tek geçerim. PS exclusive hariç listenin kalanını oynadım fakat şunun olmuşluk hissini hiç biri veremedi. İstedikleri ödülleri alsınlar, onun yeri hep ayrı kalacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Müzikleri gerçekten başka seviye bu oyunun.

Neye göre iyi olduğunu değerlendiriyoruz? Animasyon, grafik ve hikayenin verilişi gibi kriterlerle bakarsak TLOU 2'dir büyük ihtimalle. Hikayesini gram sevmiyorum ama oyun duyguları sonuna kadar hissettiriyor.
Kişisel olarak bakarsak da Dying Light 2 derim.

Geri
Yukarı