Kitap (Sonlandı) George Orwell 1984 ve Hayvan Çiftliği 13,75 TL

İş Bankası yayınlarından alabilirsiniz ikisini 11 TL'ye geliyor. Çevirisi de oldukça güzel.
Can yayınları'nın bu 2 kitabı çeviren çevirmen hakkında çok güzel yorumlar var, ancak İş Bankası daha uygun.
Önemli olan fiyat değil çeviridir. Çevirisi yeterli değil. Bilindik bir yayınevinden nitelikli bir çeviri ile okuyun, kitabı heba etmeyin :)
Günümüz Türkiyesi'nde maalesef önemli olan fiyat olmaya başlıyor. Ancak İş Bankası'nın da varmış o daha mantıklı olabilir.

1984 güzel kitap mı? 10-20 sayfa okudum ama hiçbir şey anlamadığımdan bıraktım.
Bu kitabı okumadan önce yazarı hakkında bilgi edinirseniz, ilgi çekici bir kitaba dönüşür. Aynı Stefan Zweig’ın kitapları gibi.

Bu kitabı okumadan önce yazarı hakkında bilgi edinirseniz, ilgi çekici bir kitaba dönüşür. Aynı Stefan Zweig’ın kitapları gibi.
Valla daha önce Levent'den öte sadece 1 kitap okudum o da Hayvan Çiftliği. 1984 hakkında bildiğim tek şey literally 1984 esprisi.

Valla daha önce Levent'den öte sadece 1 kitap okudum o da Hayvan Çiftliği. 1984 hakkında bildiğim tek şey literally 1984 esprisi.
Popülist söylemler etkilese de sırf o kişilikler için güzel eserlerden vazgeçilmemeli bana göre. Ben de popüler olan bir şeyi pek sevemiyorum ama mahrum olmamak gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı