Sony M5 vs Sony Xperia Z2

DarKReFLex

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Salı günü telefon almayı planlıyorum fakat bu 2 model arasında takıldım kaldım. Sony z2 eskidi diyenler var. Pil konusunda bir adım önde fakat m5 de yeni çıkan bir telefon. Sony z5 le yarışabilecek derecede kaliteli bir kamerasının olduğu söyleniyor. Güncel tasarımı hoş. Aşırı oyun hastası değilim yeterli performansı versin yeter. Alternatif olarak 1250 liraya 32 gb zenfone 2 almayı düşünüyordum fakat ondada bazı sorunlar olduğunu duydum. Bu m5 içinde geçerli. Gerçi derler ya teknoloji şans işi gerçekten doğru. O kadar kullanıcı var şikayeti yok bir tanesinde sıkıntı çıkınca ürünü karalıyor ama insanında aklına takılmıyor değil hani. M5 de ilk başlarda yazılımda ciddi sıkıntılar var diyorlardı 5.1 güncellemesiyle hepsini çözmüşler ve 6.0 la tamamen daha iyi bir yazılım geleceği söylenmekte. Alternatif öneren olursa telefonu nakit almayacağım taksit yöntemiyle alacağım. Paralel ithalat G4 ü biliyorum fiyatı şuan makul ama nakit param yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı