Sony Xperia Z1 TFT Ekranı Farkı

Lg G2 yada nexus 5 al bence hem bütçeni zorlamamış olursun hem donanım bakımından z1'in gerisinde değiller. Ha tasarım malzeme dayanıklılık bakımından z1'i beğenmişsindir bence de çok hoş ama alt ve üst kısımlarında çok boşluk var inan diğer telefonlarla biraz vakit geçirdikten sonra çok rahatsız ediyor o boşluk. Hem Lg g2 nin de bataryası çok uzun süre gider ve kenarlarında çerçeve yok neredeyse, elde tutuşu oldukça rahat. Nexus 5'inde güncelleme olayı var Android L'yi diğer telefonlardan aylar önce alacak ve en stabil telefon androidler arasında. Seçim senin ama o bütçede z1 tavsiye etmem ben. Hem ekran demişsin bak Lg g2'nin ekranına bi bak hayran kalacaksın.

Lg G2 yada nexus 5 al bence hem bütçeni zorlamamış olursun hem donanım bakımından z1'in gerisinde değiller. Ha tasarım malzeme dayanıklılık bakımından z1'i beğenmişsindir bence de çok hoş ama alt ve üst kısımlarında çok boşluk var inan diğer telefonlarla biraz vakit geçirdikten sonra çok rahatsız ediyor o boşluk. Hem Lg g2 nin de bataryası çok uzun süre gider ve kenarlarında çerçeve yok neredeyse, elde tutuşu oldukça rahat. Nexus 5'inde güncelleme olayı var Android L'yi diğer telefonlardan aylar önce alacak ve en stabil telefon androidler arasında. Seçim senin ama o bütçede z1 tavsiye etmem ben. Hem ekran demişsin bak Lg g2'nin ekranına bi bak hayran kalacaksın.

Nedenini Bilmiyorum ama LG G2'ye bir türlü ısınamadım eldede gördüm kullandım ama pek kendine çekmiyor telefon albenisi yok gibi arayüzü felan pek çekmedi normalde onu düşünüyordum sony xperia z1'deki boşluklar önemli değil Z2 kullandım çok hoşuma gitti telefonda kare tasarımı severim tasarımdan yana sıkıntım yok.

Onlar ithalatçı garanti. Z2'yi 1500 TL'ye ithalatçı garantili de bulabilirsin. Cihazın bozulursa kimse sana yardım etmez garanti firmaları daha kötü yapar cihazını. Sony Türkiye Garantililere bak.

Yahu ne G2'si. Çerçevesiz telefondan ne anlıyorsunuz o zaman şu iPhone 6'nın konseptleri gerçek olsa onlardan mı alacaksınız ? Z2'nin boşluğunda, (aslında boşluk diyemem) her şey yatıyor. Stereolar orada, neredeyse tüm donanım orada. LG G2'ye kap bile bulunmuyor bulunsa bile dandik. Arkadaki düğmeler ne öyle bir de ödül almışlar. İyi bende 2 tane tuş koyayım arkaya bende ödül alayım. LG telefon yapamıyor onun ustalık alanı televizyonlar.

Onlar ithalatçı garanti. Z2'yi 1500 TL'ye ithalatçı garantili de bulabilirsin. Cihazın bozulursa kimse sana yardım etmez garanti firmaları daha kötü yapar cihazını. Sony Türkiye Garantililere bak.

Hocam ben şuan vatan bilgisayardaki z1'i 1700 tl alacak param olsa yine hepsiburada'dan z2 alırım daha mantıklı olur şu verdiğim 1400 tlye bile acıyorum bir telefon için 1700 heleki 2000 felan zor yani

Yahu ne G2'si. Çerçevesiz telefondan ne anlıyorsunuz o zaman şu iPhone 6'nın konseptleri gerçek olsa onlardan mı alacaksınız ? Z2'nin boşluğunda, (aslında boşluk diyemem) her şey yatıyor. Stereolar orada, neredeyse tüm donanım orada. LG G2'ye kap bile bulunmuyor bulunsa bile dandik. Arkadaki düğmeler ne öyle bir de ödül almışlar. İyi bende 2 tane tuş koyayım arkaya bende ödül alayım. LG telefon yapamıyor onun ustalık alanı televizyonlar.

Aynen TV konusunda haklısınız.

Hocam ben şuan vatan bilgisayardaki z1'i 1700 tl alacak param olsa yine hepsiburada'dan z2 alırım daha mantıklı olur şu verdiğim 1400 tlye bile acıyorum bir telefon için 1700 heleki 2000 felan zor yani

İthalatçı garantili almak istersen alabilirsin. Bende acıyorum 2000 TL'lere ama istediğim telefonun (Z2) 1700-1800 civarına inmesini bekliyorum. Belkide ithalatçı alırım ama çok kararsızım.

İthalatçı garantili almak istersen alabilirsin. Bende acıyorum 2000 TL'lere ama istediğim telefonun (Z2) 1700-1800 civarına inmesini bekliyorum. Belkide ithalatçı alırım ama çok kararsızım.

Şuan baktımda vatanda 2.200 tl onun 1700 1800 felan inmesi şubat martı bulur rahat ithalatçı olsun sonuçta onunda garantisi var onlar yapmıyor mu ithalatçı olunca garantiyi ? arkadaşım yeni aldı eksiksiz sağlam telefon bir farkı yok vatanda satılan veya medimarkta satılandan.

Şuan baktımda vatanda 2.200 tl onun 1700 1800 felan inmesi şubat martı bulur rahat ithalatçı olsun sonuçta onunda garantisi var onlar yapmıyor mu ithalatçı olunca garantiyi ?
Alırlar, kendilerine kalacaklarını bildikleri için kasasına hasar verirler sizin suçunuz derler 1500 TL masraf çıkarırlar. HızlıAl.Com'da 1900 TL.

Tasarım kişisel bi tercih z1'inde çerçeveleri olması gerekenden fazla kalın ve tuğla gibi tasarım benim cebimde rahat durmuyor. O boyutta bi ekran isteseydim o boyutta bi telefon almazdım. Ayrıca iphone 6 konseptleri ne alaka? Z2 güzel telefon bir şey demedim ama dezavantajları da var. Arkadaş z1 den bahsetmiş zaten. Hoş tasarım olarak bi farkları yok ama telefonun çerçevesi olması gerekenden fazla ki bu konuda da Lg olması gerekenden daha iyisini yapmış. Siz de deneyin arkaya 2 tuş koymayı belki sizde tasarım ödülü alırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı