Sosyale neden başladınız?

Yeni sistem toplamayı düşündüm. İlk olarak kasa tavsiyesi almak için hesabımı açtım. Sonra ne olduysa artık bir bağımlılık haline geldi sosyal.

Sen sosyalden çıkarsın ama sosyal senden çıkmaz !

1602067741618.png

Keşke ben de sizin gibi bilgisayar toplamadan önce fikir almak için gelseydim. Maalesef benim giriş sebebim bilgisayarı topladıktan sonra ne kadar iyi topladığımı sormaktı. 6000 tl'ye rx580 ve Ryzen 7 2700'lü sistem topladık (Buradan selam söylüyorum Mediamarkt görevlisine).

Bunun bana getirileri de oldu. İyi bir sistem toplasaydım foruma bir daha girmeyebilirdim de. Sistemin hak ettiği fiyatın çok üstüne toplandığını söyledikleri zaman "Bilgisayar Toplama" bölümünde zaman geçirmeye başladım. Artık ne fiyata nasıl sistem toplanmalı biliyorum sayılır. Bu sayede yakınımda bilgisayar toplamak isteyenlere yardım ettim.

Şimdi de canım sıkılınca, ders aralarında uğruyor ve katkıda bulunmak veya yorumumu belirtmek istediğim bir konu varsa yazıyorum bir şeyler. Nereden ne öğreneceğiniz hiç belli olmuyor, burada da birçok şey öğrendim.

Size direkt kimliği verelim bu tarz konular açmayın?
@Mutluww @Asosyal Necmi gibi,

Kitap ters düştü dünya yuvarlak mı?

Kadınlar neden bu kadar sosyal?

Diye konular açmak yerine bunları görmek daha iyidir. En azından sosyalde konu dışına konu açan kişilerin arasında zeka sahibi insanlar görüyoruz. @Lockheed Necmi gibi Mutluww gibi konu açmadığın sürece ve sosyal kurallarını bozmadığın sürece istediğin kadar konu açabilirsin kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı