Spor hocası doğru programı vermiyor

RAZI

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hocam doğru programı vermiyor, ve gelişmemi engelliyor doğal olarak bende araştırdım ve ege Fitness'ın parçala behçet programını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani, ben bu programı yapsam gelişebilir miyim?

Arkadaşlar hocam doğru programı vermiyor, ve gelişmemi engelliyor doğal olarak bende araştırdım ve ege Fitness'ın parçala behçet programını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gelişmeme sebebi antrenmanalr çok hafif hiç, bir yerim ağırmıyor ve hocaya sorduğumda sana hafif veriyorum dedi senin asıl odaklanmam yer yağ yakmak dedi.

Antrenörünü dinle derim. Ege fitness bir hoca bile değil bir şovmen. Yanlış sonuçlara sebep olabilir. Antrenör direk seni fiziksel olarak görüyor. Şahsen yerinde olsam onu dinlerim. Biraz daha açabilir misin? Neler yaptırıyor?

Gelişmeme sebebi antrenmanalr çok hafif hiç, bir yerim ağırmıyor ve hocaya sorduğumda sana hafif veriyorum dedi senin asıl odaklanmam yer yağ yakmak dedi.
Yağ yakmak ve antrenman ağırlığı arasindaki baglantiyi cozemedim. Yağ yakmak tamamen diyete bakiyor. Ayrica biyerlerinin agriyop agrimasi ne antrenman kalitesi ne de gelişimin hakkinda bilgi vermez.

Antrenörünü dinle derim. Ege fitness bir hoca bile değil bir şovmen. Yanlış sonuçlara sebep olabilir. Antrenör direk seni fiziksel olarak görüyor. Şahsen yerinde olsam onu dinlerim. Biraz daha açabilir misin? Neler yaptırıyor?

Şimdi, günler ayrı omuz ve sırt vb gibi ayrı yani arkadaşlar program böyle bunların hepsi ayrı günler yapıyorum tabii antrenörüm 3 farklı bölge çalışıtırıyorum dedi, ve bunları yaptırıyor kısaca, ve yaptığım zaman hiçbir yerimde ağrı falan hissetmiyorum eve geliyorum sanki hiç spor yapmamış gibiyim.
  • Pectoral fly 3x10.
  • Chest press makine 3x10.
  • Shoulder press makine 3x10.
  • lying leg curl makine 3x10
  • lat pull down makine 3x10
  • Cable row 3x10.
  • Biceps - triceps station 3x10.
  • Leg curl 3x10.
  • Dumbell lateral raise 3x10.
  • Dumbell curl 3x10.
  • Dumbell front raise 3x10.
  • Bir de ismini unuttuğum deadlift haletine benzeyen ağırlık takılmayan ayrı ayrı kiloları olan barı alıp kaldırıp indirmeli bir şey vardı naçizane yatmadan direkt havada kaldırıp indiriyosun 3x10.

Spor hocasının verdiği programı paylaşır mısın?
Şimdi, günler ayrı omuz ve sırt vb gibi ayrı yani arkadaşlar program böyle bunların hepsi ayrı günler yapıyorum tabii antrenörüm 3 farklı bölge çalışıtırıyorum dedi, ve bunları yaptırıyor kısaca, ve yaptığım zaman hiçbir yerimde ağrı falan hissetmiyorum eve geliyorum sanki hiç spor yapmamış gibiyim.
  • Pectoral fly 3x10.
  • Chest press makine 3x10.
  • Shoulder press makine 3x10.
  • lying leg curl makine 3x10
  • lat pull down makine 3x10
  • Cable row 3x10.
  • Biceps - triceps station 3x10.
  • Leg curl 3x10.
  • Dumbell lateral raise 3x10.
  • Dumbell curl 3x10.
  • Dumbell front raise 3x10.
  • Bir de ismini unuttuğum deadlift haletine benzeyen ağırlık takılmayan ayrı ayrı kiloları olan barı alıp kaldırıp indirmeli bir şey vardı naçizane yatmadan direkt havada kaldırıp indiriyosun 3x10.

Salon açan insanlarin çoğu pek bilgili olmuyor. Bu konuda arkadaşa da cahil bi antrenor duştuğunden eminim. Kafasina gore iki hareket yazip gondermiş belli ki.

Yağ yakmak ve antrenman ağırlığı arasindaki baglantiyi cozemedim. Yağ yakmak tamamen diyete bakiyor. Ayrica biyerlerinin agriyop agrimasi ne antrenman kalitesi ne de gelişimin hakkinda bilgi vermez.

Adam, zaten video serisinde' diyet programı veriyor hocanın kendi verdiği diyet programıda var atabilirim isterseniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20230829_212832.jpg
    IMG_20230829_212832.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 32
Bunları, yazmış.
Hocam genel olarak kendinizi obez kategorisine koyuyorsaniz bu diyet ile vucuttaki tüm yapıları yakarak skinny bir insan vucuduna ulaşabilirsiniz. Ama obez oldugunuzu düşünmüyorsanız bu diyet baya sallama duruyor çünkü hem yağlari hem kaslari yakacaginiz için vucut sönecek ama gobek kalacak bu sefer kendinizi hic begenmeyeceksiniz. Eger vaktiniz bolsa yemeklerinizi ölçerek pişirin ve yeyin, kisaca adam gibi kalori hesabi yapin.

Yeni konular

Geri
Yukarı