Spor hocası doğru programı vermiyor

Hocam genel olarak kendinizi obez kategorisine koyuyorsaniz bu diyet ile vucuttaki tüm yapıları yakarak skinny bir insan vucuduna ulaşabilirsiniz. Ama obez oldugunuzu düşünmüyorsanız bu diyet bayağı sallama duruyor çünkü hem yağlari hem kaslari yakacaginiz için vucut sönecek ama gobek kalacak bu sefer kendinizi hiç begenmeyeceksiniz. Eger vaktiniz bolsa yemeklerinizi ölçerek pişirin ve yeyin, kisaca adam gibi kalori hesabi yapin.

Teşekkürler, peki şu hocanın verdiği program nasıl. Şöyle bir göz gezdirir misin?

Sıfır dinlenme sadece bir gün haftanın 6 günü spor.
Sacmalamiş. Yeni başladiysaniz tum vucut birkac ay yapmaniz lazim haftada 3 gun de yeter. Haftada 6 gun nedir sanki 10 yillik sporcu. Bu salondaki kendini hoca diye tanitanlardan bu yuzden nefret ediyorum. Haftada 6 gun gitmeye gundelik hayati olan bi insanin ne vakti ne psikolojisi yeter.

İlaç basmiyorsaniz kaslarin haftada 6 gunde toparlanmasi mumkun degil gelişemezsiniz

Sacmalamiş. Yeni başladiysaniz tum vucut birkac ay yapmaniz lazim haftada 3 gun de yeter. Haftada 6 gun nedir sanki 10 yillik sporcu. Bu salondaki kendini hoca diye tanitanlardan bu yuzden nefret ediyorum. Haftada 6 gun gitmeye gundelik hayati olan bi insanin ne vakti ne psikolojisi yeter.

İlaç basmiyorsaniz kaslarin haftada 6 gunde toparlanmasi mumkun degil gelişemezsiniz
3 Ay olucak,

Ve, gittiğimden beri sadece 10 - 12 kilo arası vermişim.

3 Ay olucak,

Ve, gittiğimden beri sadece 10 - 12 kilo arası vermişim.
Bence salondaki hocayi sallayin. Forumdan veya youtubedan duzgun bi program çikar diye dusunuyorum. Agirsaglam da çok bakiyorlar ben hic sevmem onlari ama isterseniz siz de bi goz gezdirin ucretsiz programlari var

Sacmalamiş. Yeni başladiysaniz tum vucut birkac ay yapmaniz lazim haftada 3 gun de yeter. Haftada 6 gun nedir sanki 10 yillik sporcu. Bu salondaki kendini hoca diye tanitanlardan bu yuzden nefret ediyorum. Haftada 6 gun gitmeye gundelik hayati olan bir insanin ne vakti ne psikolojisi yeter.

İlaç basmiyorsaniz kaslarin haftada 6 gunde toparlanmasi mumkun degil gelişemezsiniz.

Yani, programda bir şey yok diyorsunuz bununla devam, edin dinlenme günlerini çoğaltın.

Yani, programda bir şey yok diyorsunuz bununla devam, edin dinlenme günlerini çoğaltın.
Evet 6 gun çok. Haftada 3-4 gün gittiğiniz bir program uygundur. Kas inşaasi uyurken gercekleşir. Kaliteli uyku ve dinlenme gunu yoksa hasar verdiğin kası nasil onaracak vucut.(ilaç kullanmiyorsaniz tabi?)

Evet 6 gun çok. Haftada 3-4 gün gittiğiniz bir program uygundur. Kas inşaasi uyurken gercekleşir. Kaliteli uyku ve dinlenme gunu yoksa hasar verdiğin kası nasıl onaracak vucut.(ilaç kullanmiyorsaniz tabii?)

Hayır, ilaç kullanmıyorum, anladım peki kesin bir sonuç alır mıyım, sadece beni düşüdüren şey idmandan' sonra hiç ağırmaması hiçbir yerim ağırmıyor.

Evet 6 gun çok. Haftada 3-4 gün gittiğiniz bir program uygundur. Kas inşaasi uyurken gercekleşir. Kaliteli uyku ve dinlenme gunu yoksa hasar verdiğin kası nasil onaracak vucut.(ilaç kullanmiyorsaniz tabi?)
Bir'yerde görmüştüm, eğer idmandan' sonra ağırmıyorsa antreman verimsiz geçmiştir falan filan diyorlardı, doğrumu?.

Hayır, ilaç kullanmıyorum, anladım peki kesin bir sonuç alır mıyım, sadece beni düşüdüren şey idmandan' sonra hiç ağırmaması hiçbir yerim ağırmıyor.

Bir'yerde görmüştüm, eğer idmandan' sonra ağırmıyorsa antreman verimsiz geçmiştir falan filan diyorlardı, doğrumu?.
Yukarda yazdim buna cevap. Ağrimasiyla idman verimi arasinda bi baglanti yok. Çok ağridiği kasların cok gelişecegi veya az agridigi kadlarin hiç gelişmeyecegi anlamina gelmiyor. Her sette tükenişe gidiyorsaniz ve formunuz dogruysa ego lifting yapmiyorsaniz, her türlü gelişirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı