Spor için program önerisi

talp12

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 2 ay once spora başladım gayet iyi gidiyorum yarından itibaren bolgelı calısma yapmayı dusunuyorum ama hangı hareketleri yapmalıyım hiç bılmıyorum. Onerebbılecegınız hareketler var mı spor salonunda göğüs icin neye calısmalıyım? Arka kol, on kol, sırt omuz ve bacak. Yardımcı olursanız cok sevınırım.

Sana kendi programımı önereyim. Fakat göğüs ve triceps gününe dips, bench press ve lying triceps extension ekleyin ve dumbell kickback çıkartın, sırt ve ön kol gününe barbell row ve barfiks, bacak ve omuz gününe kalf çalışmak için sevdiğiniz bir hareket ekleyin.
Screenshot_20230218_221022_Gallery.png

Sana kendi programımı önereyim. Fakat göğüs ve triceps gününe dips, bench press ve lying triceps extension ekleyin ve dumbell kickback çıkartın, sırt ve ön kol gününe barbell row ve barfiks, bacak ve omuz gününe kalf çalışmak için sevdiğiniz bir hareket ekleyin.
Eki Görüntüle 1675458
Hocam ben şahsen okudum.

Hocam bunu dijital ortamda yazabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1675458

Eğer setlere sadık kalınacaksa ağır girilecek bir program veya seti arttırıp normal biraz daha düşük hissederek girebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güray Aydın Hipertrofi programı şu an benim için en iyiler arasında bunu yapmaya başlayabilirsin direkt video üzerinde detaylıca anlatılıyor zaten. Saçma sapan bir bölge için 4 tane hareket bulunan programlardan verim alabileceğini düşünmüyorum.

Sırf leg press sevmediğim için bulgarian split squat ve ya bir diğer seçenek lunge var ama bulgarian split squat tek taraflı bacak çalışmalarının en iyilerindendir bana göre.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı