Spor salonunda fitness hocası olunur mu?

bakabayaşi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben spor salonuna gidiyorum bu ve bizim salonda sevilen bir tipim. İleride fitness hocaligi yapmak istiyorum. Bizim salonda burada baslayabilirsin gibi seyler soyluyor ama cevremdeki herkes ayagi yere basmayan bir is az kazaniyorlar falan diyor. Sizce ne yapmaliyim bilgili birkaç kisi var mı aramizda bu konu hakkinda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor ve fitness şu an bende dahil olmak üzere çoğu kişinin uğraşı oldu binlerce liramızı harcıyoruz salonlara Supplement'lere ve bence böyle devamda edecek yani ayağı yere basmayan bir meslek olması için spor salonlarının kapatılması veya azalması lazım ben salonumdaki hocalarla arkadaş gibi sohbet ederdim onların 3 kademesi varmış sanırım 1.kademe Trainer'da var 3.kademe Trainer'da varmış tam detayını inemiyorum.

Arkadaşlar ben spor salonuna gidiyorum bu ve bizim salonda sevilen bir tipim. İleride fitness hocaligi yapmak istiyorum. Bizim salonda burada baslayabilirsin gibi seyler soyluyor ama cevremdeki herkes ayagi yere basmayan bir is az kazaniyorlar falan diyor. Sizce ne yapmaliyim bilgili birkaç kisi var mı aramizda bu konu hakkinda?
Benim arkadaşım çalışıyordu fakat çalıştığın salona göre değişir mahalle salonunda günlük 350 ye çalışıyordu ama daha kurumsal bir yerde çalışırsan önceden gittiğim salondaki hocam 30k kazanıyordu özel derslerin %25 i de ona kalıyordu.

Benim arkadaşım çalışıyordu fakat çalıştığın salona göre değişir mahalle salonunda günlük 350'ye çalışıyordu ama daha kurumsal bir yerde çalışırsan önceden gittiğim salondaki hocam 30k kazanıyordu özel derslerin %25'i de ona kalıyordu.

Fakat öyle yerlerde eğer çok uzun yıllar spor yapmadıysan 8 sene gibi daha çok BESYO mezunlarını alıyor.

Özel derslerle baya kazanırsın ama mahalle salonunda bile çalışsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı