Spor Terörüne Bir Kurban Daha!

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 814
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Dün gece oynanılan Fenerbahçe - Galatasaray derbisinden sonra Burak Yıldırım (19) evine gitmek için metrobüse bindi. Edirnekapı istasyonununda indikten sonra bir grup Galatasaray taraftarı onu önce yanlarına çağırdı genç Fenerbahçeliyi. Cahil GS taraftarı Burak Yıldırım'ın kalbinin altından bir kaç kez bıçaklayarak onu ölüme terk etti. Kurban tüm müdahalelere karşı kurtarılamadı. Fenerbahçe Kulübü olaydan sonra bir taziye mesajı yayınladı. Ayrıca bu üzücü olayın yaşanması akıllara yıllar önce yine GS taraftarlarınca öldürülen Beşiktaş taraftarı Mühendis Oktay'ı hatırlattı. Ayrıca polis olay hakkında geniş kapsamlı bir soruşturma başlattı.

Ben ancak yazık diyebilirim. Başka kelime bulamıyorum.

Ben taa buralardan bu haberleri duyduğum için çok üzülüyorum. Ama biliyorum ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

947200_359869387448234_1754584970_n_zps1e449df4.jpg

Bu da kanıtı unfortunately.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mühendis Oktayı unutmamışken henüz, yenisi ekleniyor. Bu Galatasaray taraftarları neden böyle anlamıyorum. Ulan spor kavganı 90 dakika içinde bırak! Sana ne kazandırdı o çocuğu bıçaklamak! Bıçakladın da ne oldu ? Öteki tarafta Galatasaraylı mı oluyo ? Bu nasıl bir zihniyet! Ben duymadım ki başka bir ülke de Bayern taraftarı Dortmunt taraftarına saldırdı....

Eninde sonunda maç yani. Bir taraf kazanacak diğer taraf kaybedecek bu böyle işliyor. Ama bazı dangalaklar bunu anlamakta zorluk çekiyor işte. Bide bunların üzerine hala "haketmiş, iyi olmuş, biz cezasını kestik." gibi cümleler gördüm ya daha da bişey demem burada. Sonra konuşacaklarım saygı çerçevesine yakışmayacak çünkü.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı