SSD mi yoksa HDD mi?

Popstexe12

Decapat
Daha fazla  
Ben bir hazır sistem buldum oradaki SSD ve HDD arasında kaldım. SSD 512 GB HDD ise 2 TB. HDD alayım diyorum ama bilgisayara SSD daha da katkıda bulunuyor. SSD alayım diyorum 512 GB olduğu için hemen dolacak. İkisi arasında kaldım. Siz ne dersiniz? (bilgisayara Fortnite, Valorant, counter gibi şeyler indiririm.)

SSD:www.tebilon.com/adata-legend-700-512gb-nvme-m2-ssd-okuma-hizi-2000-mb-s-yazma-hizi-1600-mb-s/ - Tebilon 906 TL.

HDD:www.tebilon.com/wd-blue-2tb-wd20ezaz-256mb-sata-iii-6gb-s-5400rpm-35-harddisk/ - Tebilon 1.079 TL.

SSD alın, dediğiniz oyunlar en fazla 100 GB alan kaplar.

Tabikide SSD hocam. Unutmayın en kötü SSD en iyi HDD'den daha iyidir. SSD'li sistemi alıp kendiniz HDD takabilirsiniz, veya HDD'li sistem alıp kendiniz SSD takabilirsiniz. Karar sizin. Ek olarak Windows'u SSD'ye kurmayı unutmayın.

SSD biraz yüksek fiyatlı ancak daha performanslı, ben şahsen depolama için HDD, program ve oyunlar için SSD kullanıyorum böylesi mantıklı sanırım.

SSD kullandiktan sonra HDD'li bir PC kullanamıyorum, abartmıyorum o yavasliga katlanamiyorum bile.(Oyunlarda değil,İşletim sistemi ve programlarda)Zamaninda nasıl kullanmışım şaşırıyorum. Bence şimdilik SSD daha sonra da HDD alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı