SSD mi yoksa HDD mi?

%100 SSD Alamanızı öneririm hocam. Hem HDD hem de SSD Kullanmış birisi olarak şunu demek istiyorum HDD Günlük işlerde bile kasıyor. Sinir ediyor. SSD Almanızı öneririm kesinlikle.

Depolamanın FPS'e katkısı olmuyor. Bence depolamaya ihtiyacınız varsa HDD alabilirsiniz.

Edit: @OnePC @Xlazer dediğimde herhangi bir yanlışlık yok. Neden beğenmediniz?

Depolamaya ihtiyacı olsa bile SSD Alsın. O yavaşlığa katlanmak zorunda değil kimse. Hem para verip hemde yavaş bilgisayar kullanılır mı artık ? Üzerine biraz daha para koyup SSD Almasını öneririm ben.

Depolamaya ihtiyacı olsa bile SSD alsın. O yavaşlığa katlanmak zorunda değil kimse. Hem para verip hem de yavaş bilgisayar kullanılır mı artık?

Depolama ihtiyacından kastım 3-5 tane oyun yükleyip oyun oynamak değil. Yedekleme vs. gibi işler için dedim ben onu. Eğer alıcı depolama alanı istemiyorsa SSD alabilir.

Depolama ihtiyacından kastım 3-5 tane oyun yükleyip oyun oynamak değil. Yedekleme vs. gibi işler için dedim ben onu. Eğer alıcı depolama alanı istemiyorsa SSD alabilir.
Bu işler için bile HDD Almak mantıksız olur. HDD'nin yavaşlığı adamı öldürür. Bilgisayarı kullanmaktan soğutur. Çok kasar, yavaşlar. Depolama az bile olsa SSD Öneririm kesinlikle. Depolama fazla diyip HDD Alınca ilerleyen günlerde pişman olacağına çok eminim kullanıcının.

Bu işler için bile HDD almak mantıksız olur. HDD'nin yavaşlığı adamı öldürür. Bilgisayarı kullanmaktan soğutur. Çok kasar, yavaşlar. Depolama az bile olsa SSD öneririm kesinlikle. Depolama fazla deyip HDD alınca ilerleyen günlerde pişman olacağına çok eminim kullanıcının.

Tamam kardeşim seni mi üzeceğim SSD alsın arkadaş :d

Depolamanın FPS'e katkısı olmuyor. Bence depolamaya ihtiyacınız varsa HDD alabilirsiniz.

Edit: @OnePC @Xlazer dediğimde herhangi bir yanlışlık yok. Neden beğenmediniz?
HDD yavaş işlediği için büyük çaplı oyunlarda drop sıkıntısı çıkarır ek olarak HDD ömürü genelde 2-3 sene oluyor. SSD alın.

Geri
Yukarı