Supplementler whey protein + creatin kombinasyonu alınır mı?

Snowsat

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence BigJoy da hazır indirim kodu da varken iki farkli 915 gram whey alip, geri kalan paraya ocean 300 gram x 2 creatine alinabilir. Ayni aroma 2 kilo bence bir yerden sonra bayagi sikar. Veyahut butceyi 200-300 civari asabilirseniz, BigJoy dan yine 900 gram creatine alabilirsiniz.

Markayı daha önce hiç kullanmadım, sizce nasıldır?
Eğer ki biraz daha f p getirmek isterseniz, bigjoydan whey çekip, creatini ssnden alabilirsiniz.

Bence bigjoy da hazır indirim kodu da varken iki farkli 915 gram whey alip, geri kalan paraya ocean 300 gram X 2 creatine alinabilir. Ayni aroma 2 kilo bence bir yerden sonra bayagi sikar. Veyahut butceyi 200-300 civari asabilirseniz, bigjoydan yine 900 gram creatine alabilirsiniz.

Eğer ki biraz daha F p getirmek isterseniz, bigjoydan whey çekip, creatini SS'nden alabilirsiniz.

Konuyu açtıktan hemen sonra bu linkte bıraktığım kombinasyonu satın aldım şu an kargolama aşamasına gelmiş gözüküyor geldikten sonra iade edip sizin dediklerinizi mi alsam yoksa bu kalsın mı?

Konuyu açtıktan hemen sonra bu linkte bıraktığım kombinasyonu satın aldım şu an kargolama aşamasına gelmiş gözüküyor geldikten sonra iade edip sizin dediklerinizi mi alsam yoksa bu kalsın mı?
Maddi olarak iyi durumdaysanız kalsın, ama zarar edeceğim 100 200 tl bile benim için önemli tarzı bir durmunuz varsa iade edebilirsiniz. Ben olsam iade etmezdim.

Pek de gerek yok, ben 2 kilo wheyin tek aroma oldugundan sikacagini düşünüyorum. BigJoy 1360-80 arası bir seye geliyordu 915+915 gram wheyleri. Öbür paraya creatine alinabilir di ancak gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı