Stajın üzerinden bir ay geçmesine rağmen ücreti yatırılmadı

ray01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 10.07.2023 - 18.08.2023 tarihleri arasında staj yaptım staj bitimesinin üzerinden 1 aydan fazla süre geçti fakat ücret hâlâ yatmadı. Bunun hakkında çözüm önerileri olan arkadaşlar fikirlerini sunabilir mi? Başka bir işe gireceğim para lazım gelecek para işimi göreceği için yazıyorum.

Çalıştığın yerde abi kardes falan ayagi yaptilarsa boyle samimi ortam olup kendin bulduysan yeri alamazsın. Arayıp ısrarci olman lazim verin parami vs diye. Direk CİMER'e basvur ugrassinlar.
Korkma. Devlet gondersiyse vakit kaybetmeden CİMER'e basvurup staj yaptigina dair evraklari gonderiyorsun 3 haftaya paran elinde.

Calisma ve sosyal guvenlik bakanligini seciceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki yoruma sonuna kadar katılıyorum. 1 ay gecikmiş olmasının hiçbir mantıklı açıklaması yok. Bilerek umursamamışlardır. Düzgünce konuşup maaşınızı elden vermeye veya hesabınıza yatırmaya ikna etmeye çalışabilirsiniz veya hiç uğraşmadan direkt olarak en yakın polis karakoluna veya CİMER'e başvurabilirsiniz. CİMER'e gönderilen her bir talep, gerekli mercilere ulaşıyor. Daha sonra oradaki memurlar şikayetlerle ilgileniyorlar.

Çalıştığın yerde abi kardes falan ayagi yaptilarsa boyle samimi ortam olup kendin bulduysan yeri alamazsın arayıp ısrarci olman lazim verin parami vs diye. Direk CİMER'e basvur ugrassinlar. Parani verecekle4 siz sustukca boyle yapmaya devam edefeklerm CİMER'e iş yerini sikayet et.
Korkma.
Devlet gondersiyse vakit kaybetmeden CİMER'e basvurup staj yaptigina dair evraklari gonderiyorsun 3 haftaya paran elinde.

Calisma ve sosyal guvenlik bakanligini seciceksin.

Kariyer kapısı üzerinden devlet hastanesi'nde staj yaptım dediğin burada da geçerlimi.

Geçer.

Cimere yazıyorsun o hastenin muhasabesi kimse paşa paşa yatiriyor parani. Bilerek seni erteliyor.

Calisma bakanligini secip durumunu anlatacaksin 3 haftaya paran elinde simdiye durdugun kabahat

Üstteki yoruma sonuna kadar katılıyorum. 1 ay gecikmiş olmasının hiçbir mantıklı açıklaması yok. Bilerek umursamamışlardır. Düzgünce konuşup maaşınızı elden vermeye veya hesabınıza yatırmaya ikna etmeye çalışabilirsiniz veya hiç uğraşmadan direkt olarak en yakın polis karakoluna veya CİMER'e başvurabilirsiniz. CİMER'e gönderilen her bir talep, gerekli mercilere ulaşıyor. Daha sonra oradaki memurlar şikayetlerle ilgileniyorlar.
Ayıptır söylemesi özel hastanede çalışacağız cart curt derken en az 3 bin masraf olacak bakalım olmazsa cimere başvuracam

Geçer.

CİMER'e yazıyorsun o hastenin muhasabesi kimse paşa paşa yatiriyor parani. Bilerek seni erteliyor.

Calisma bakanligini secip durumunu anlatacaksin 3 haftaya paran elinde simdiye durdugun kabahat.

Dediğini yapacağım yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum.

@sundaymorn @Emir M. @lyforeid gençler aradan 2 ay geçti neredeyse henüz para hesaba yatmadı, 3 hafta önce CİMER'e de yazmıştım en son "selahaddin eyyubi devlet hastanesi başhekimliği tarafından yazışma değerlendirme süreci nedeniyle beklemeye alındı" fakat 1 hafta önce bu yazıda gitti ne yapmam gerek fikriniz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı