Steam Steam Activision indirimi başladı!

Durmadan seriye yeni oyun ekleme çabaları ve 20 yıllık oyunları bile yeni çıkan oyunlara yakın fiyatlardan satacak kadar paragöz olmaları nedeniyle CoD serisine hiç başlamadım, bulaşmayı da düşünmüyorum. Fikrimi değiştirmemi öneren var mı?

Durmadan seriye yeni oyun ekleme çabaları ve 20 yıllık oyunları bile yeni çıkan oyunlara yakın fiyatlardan satacak kadar paragöz olmaları nedeniyle CoD serisine hiç başlamadım, bulaşmayı da düşünmüyorum. Fikrimi değiştirmemi öneren var mı?

MW serisini oynamanı öneririm 3 çok iyi değildi 1 ve 2 efsanedir?

O paralar kesinlikle verilmez, cod oyunlarını TL de iken almadıysanız gamepasse gelmesini bekleyebilirsiniz, çünkü indirim oranları çok düşük ve özel fiyatlandırması da yok oyunların, hikayesi birkaç saat sürecek oyunlara o kadar para vermek parayı çöpe atmak olur, kaç senelik cod mw 2'yi 15 dolara satıyor hala adamlar.
Gamepass beklemek istemiyorsan fitgirl ablama danışabilirsin, serinin en oynanmaya değer oyunları bana göre: cod mw 1 (2007) - cod mw 2 (2009) - cod mw 3 (2011) ve cod waw - cod bo - cod bo 2 üçlemeleridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı