Steam Gibi Ucuz Oyun İndirme Siteleri

Bana Steam gibi ucuza oyun indirme sitelerinden örnekler verebilir misiniz?
Humble Bundle tarzı sitelerde bazen bazı oyunların steam anahtarları indirimli bir şekilde satılıyor bu şekilde istediğiniz oyunun indirimini kollayıp steam'den daha ucuz bir şekilde sahip olabilirsiniz ama oyunu yine steam'de oynarsınız

Türkiye lirası olarak sunuyor. Özel fiyat sunmuyor. Özel fiyat kuru düşük almak olur. Mesela Ubisoft 60 € bir oyunu 363 ₺ satması gerekirken 200 ₺ civarına satıyor. Epic Games ise kuru direk alıyor. Özel fiyatlandırma yok.

Ayriyeten bunu oyun firmasına bırakmış. Oyun firması yapmak istemiyorsa normal kur alınacak.
Epic Games Store'a Bölgesel Fiyatlandırma Desteği Geldi - Technopat

Özel fiyatlandırmaya örnek olarak bağlantıdaki oyunlara bakabilirsin.
Microsoft mağazası fiyatı ve Epic Games fiyatı alınan kur değerini gösteriyor.
Hello Neighbor: Hide and Seek - Epic Games
Hello Neigbor: Hide and Seek - Microsoft

Son düzenleme:
plati.market
Bir Rus sitesi sanırım. Çoğu oyun ve key aşırı ucuza satılıyor. Hesapların çalıntı olduğu söyleniyor ama ben satıcılarla konuştum, çalıntı değil falan dediler. Tabi karar sizin.

plati.market
Bir Rus sitesi sanırım. Çoğu oyun ve key aşırı ucuza satılıyor. Hesapların çalıntı olduğu söyleniyor ama ben satıcılarla konuştum, çalıntı değil falan dediler. Tabi karar sizin.
Çalıntı hesaplar. Çalıntı olmasa bile eski sahibinden hesabı ucuza satın alıp satıyorlar. Güven olmaz. Arkadaşım Fortnite hesabı aldı oradan bana hava atıyordu. Hesabı bir açtı içinde sadece season 5 savaş biletinden gelen 2-3 kostüm vardı :D İlanın resimlerin de en az 40-50 skin vardır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı