Steam kredi kartı doğrulaması nasıl yapılır?

Maeve

Femtopat
Merhaba Steam üzerinden sürekli kredi kartı veya başka karttan yaptığımızda doğrulama istiyor 2 adet provizyon çekiyor ve bu provizyonları girmeniz isteniyor ve miktarlar kabul olmuyor, ve dolar bazına geçtiği için nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• SDSDS.png
    SDSDS.png
    1,6 KB · Görüntüleme: 228
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun mevcut. Banka mobil uygulamasında hesap hareketlerinde para çekimini görüyorum TL cinsinden çekilmiş ama USD olarak girmemi istiyor bankayı aradım TL olarak çekmişler diyor anlamadım gitti

Bende de aynı sorun mevcut. Banka mobil uygulamasında hesap hareketlerinde para çekimini görüyorum TL cinsinden çekilmiş ama USD olarak girmemi istiyor bankayı aradım TL olarak çekmişler diyor anlamadım gitti

Kusura bakma geç gördüm mesajını bende tam olarak anlamadım bankayla görüştüm çözemedim sorunu bekledim kalkmasını engellinin kalktığında bir kaç gün sonra para iadesi de oldu kartıma bir sorun yok bekledim zadece eğer bu sorunu yaşayan varsa beklemelerini öneririm

Hayatımda gördügüm en saçma olay bugün bende de oldu doğrulama yapmaya çalışıyorum bankanın söyledigi üçretide girmeme rağmen yanlış diyor ben bu kadar saçma sapan bir şey görmedim zaten kart benim üstüme olduğu belli Steam adım gerçek adım zaten Steam bunu akıl edemiyorsa ne diyeyim artık.

Steam desteğe yazdım neymiş yardım edemezlermiş bizim sorunumuz değilmiş bankayı arayın diyor paramı aldım fakat kartım dogrulanmadı hala.

Geri
Yukarı