Steam Kredi Kartı Doğrulaması

KinqWolf

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler Sayın Technopat üyeleri. Bugün pazar işlemi yapmak için steam'a giriş yaptım fakat kredi kartı onayı diye bir bölüm geldi karşıma. Gerekli işlemleri yapıp onay bölümüne geliyorum, bankamın bekleyen provizyon bölümündeki miktarı giriyorum fakat kabul etmiyor. 2 hakkım kaldı. Ne yapmam lazım? Yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabahı bekliyorum hafta sonu yapmıştım işlemi banka sitesine farklı döviz kuru olarak yansıtılacak mı bakalım o zaman gerekli yerlere başvururum.

Sen oradan "Tamam" gibi bir butona basacaksın. Kredi kartından küçük miktarda para çekecekler. Sen o çekilen miktara bakıp orada bulunan kutucuklara yazacaksın. Uzun zaman oldu bunu yapalı, böyledir diye tahmin ediyorum. Ayrıca parayı geri verecekler merak etme.

Sanal kart ile yaptıysan doğrulama yapamazsın.

Hayır işlem sanal kart ile yapmadım sorun burada işte giriyorum bankada bekleyen provizyon bölümün de yazan miktarı giriyorum kabul etmiyor steam

Hafta içine girmiş olmamamıza rağmen hala bekleyen bölümün de işlem

Banka bekleyen resmi;

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    13,1 KB · Görüntüleme: 1.746
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı